فهرست
پس‌لرزه اهواز؛ جلسه آقای مدیر با  آقای لیدر
پس‌لرزه اهواز؛ جلسه آقای مدیر با آقای لیدر

پس‌لرزه اهواز؛ جلسه آقای مدیر با آقای لیدر

آی اسپورت – شب گذشته اتفاقات تلخی درجریان بازی تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس رخ داد که این موضوع باعث شد تا بازی این دو تیم تحت حواشی زیادی برگزار شود.از طرف دیگر برخی از بازیکنان تیم پرسپولیس در مصاحبه‌هایی رئیس کانون هواداران این باشگاه را مقصر اتفاقات رخ داده عنوان کردند. این مساله باعث شده تا گرشاسبی از مسئول کانون هواداران و همچنین کاپیتان‌های پرسپولیس بخواهد در جلسه‌ای با گرشاسبی حاضر شوند و درباره این مسائل توضیحاتی ارائه دهند. سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که قطعا با مسببین احتمالی اتفاقات رخ داده برخورد خواهد کرد.

 فارس

۶ ۶  
آی اسپورت
2018-08-10 12:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
انعکاس 38 دقیقه و 6گل العین(تیم چهارم امارات) به تیم سوم ایران
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
کیسه پارسال تو ابادان تا دلتون بخواد سنگ خورد بازی متوقف شد هواداراشو از ورزشگاه بیرون کردن ،تو جام حذفی چشم هواداراش کور شد. پس خوشحال نباشین ما جنوبیای پرسپولیسی باز براتون داریم
۸
علی
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۶
تفرقه بنداز و حکومت کن مهمترین اصل هر حکومت استبدادی. پرسپولیس و استقلال دو تا تیم حکومت با امکانات حکومت با رسانه حکومت و لیدرهای وابسته به اطلاعات سپاه در استادیوم آزادی به هواداران احساساتی و بعضا ناآگاه خط میدن به اقوام ترک ها و عرب ها و شمالی ها و هرتیمی که بیاد آزادی حتی در بازی متقابل به همیدگه فحاشی میکنن مبادا این مردم ترک و فارس و کرد و لر باهم باشن و طومار استبداد مذهبی اینا رو درهم بپیچن. با این دست و پا زدن ها به جایی نخواهید رسید. میوه که برسه خودش از درخت میوفته. تحولات در زمان خودشون از راه خواهند رسید. این سرنوشت محتوم هر ساختار استبدادی فاسد هست. دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره.
!!!
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
بشین سرجات هویچ
مزخرفات صفحات کورش صغیر ، اریایی ، روش عن فکرها ، امدنیوز ، بی بی سی رو کپی پیست نکن.
مگه توی خوابت ببینی پای اجانب و حروم زاده ها به این کشور باز بشه . که مثلا بگن ما خوشمون از اسلام و اهل بیت نمیاد . کثیف وطن فروش خائن عوضی
۷
Hamid
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
تا زمانی که لیدرهای بی سواد بر روی سکوها حضور دارند و جهت دهی می کنن این اوضاع ادامه دارد
۷
پدرام
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
به نظر من جالبه که به خطر افتادن امنیت در ورزشگاها مصادف شده با فشار به فدراسیون برای حضور زنان در ورزشگاه و جالب تر اینکه شعار های نژادی زمانی مطرح میشه که مردم از بیکاری و گرانی دارن خودکشی میکنن...واقعا عجیبه نه؟!!!
۶
فقط تاج آسیا
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۵
لنگ به غیر از تهران هیچ جا هوادار نداره و همه از لنگ متنفرند و بهتره از تهران خارج نشه که از این بلاها سرش نیاد.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر