فهرست
همه می‌خواهند ما صعود کنیم جز خودمان!
همه می‌خواهند ما صعود کنیم جز خودمان!

همه می‌خواهند ما صعود کنیم جز خودمان!

آی‌اسپورت- بحرین ۲ بار با عراق مساوی کرده، ولی ما به همین عراق باخته‌ایم. هنگ‌کنگ با بحرینی که یقه عراق را گرفته، صفر- صفر کرده و به‌زعم خود ما را خوشحال کرده است. کامبوج آن‌طور که از ما گل خورد از هیچ تیمی گل نخورد و سرانجام خود عراق با ۴ امتیازی که مقابل بحرین هدر داد حتی صدرنشینی را به ما تعارف زد. اما ببینیم خود ما چه کردیم؟

ما کامبوج و هنگ‌کنگ را بردیم که در شرایط طبیعی منتخب لیگ ۲ هم آن‌ها را شکست می‌دهد. بعد به بحرین در منامه و به عراق در اردن باختیم که واقعاً هنر می‌خواست. بحرین همان تیمی است که یک بار با کثیف‌بازی در تهران از ما صفر- صفر گرفته بود، اما سابقه زدن ۶ گل به این تیم در دوره کی‌روش را داریم و با برانکو هم این تیم را ۴ بر ۲ برده بودیم.

حالا شرایط جدول به نحوی است که ایران اگر ۴ بازی دور برگشت را ببرد صدرنشین می‌شود. نکته مهم اینجاست که بازی با عراق، بحرین و هنگ‌کنگ در تهران است و قاعدتاً ما با مربی ۱/۵ میلیون دلاری نباید مشکلی در این بازی‌ها و دیدار برگشت با کامبوج داشته باشیم.

بازیکنان تیم ملی که مقابل بحرین و عراق اصلاً نمایش قابل دفاعی نداشتند، به اندازه کافی برای بردن این دو تیم انگیزه و بهانه دارند. بحرینی‌ها که به سرود ما توهین کردند و عراقی‌ها بعد از هر گل طوری شادی می‌کردند که انگار به برزیل گل زده‌اند. به هر حال بردن تیم‌های عربی همیشه برای فوتبال ما جذابیت‌های خاص خود را دارد به خصوص حالا که به بحرین و عراق باخته‌ایم و لذت پیروزی مقابل آن‌ها دوچندان می‌شود.

۱۴ ۵  
آی اسپورت
2019-11-21 16:11:00
نظر دهید

۵ نظر
#باید_خون_گریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_ح_غفوری_و_ممباقر_باشد
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۷:۰۱
نژادپرست کثیف.
۳
بنیامین
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۲۹
اتفاقا نژاد پرست تویی که این کامنت رو میدی
هرکس به سرود ملی ما توهین کنه دشمن ماست
بحرینی و عراقی دشمن ما هستن
بفهم
۸
فرشاد4تای95
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۴۱
بایدخون گریست به حال اسگلی که به حسین غفوری توهین میکنه
۴
توله سگ در حال واق واق کی ر تو ش
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۴:۳۰
خبرآنلاین و خبر ورزشی
sanaz
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۴۹
به امید باخت و حذف تیم ملی نژاد پرستها عیران
اگه به آزادی بیان اعتقاد داری چاپ کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر