فهرست
ستاره منچسترسیتی قسر در رفت!
ستاره منچسترسیتی قسر در رفت!

ستاره منچسترسیتی قسر در رفت!

آی اسپورت – سرخیو آگوئرو به علت مصدومیت در حدود چهار ماه قادر به همراهی منچسترسیتی نبود و حالا بازگشت اخیر او جنجال ساز شده است. این مهاجم باتجربه و آرژانتینی دیشب و برای اعتراص به تصمیم شان ماسی، کمک داور زن بازی تیمش مقابل آرسنال دست روی شانه او گذاشت و این حرکت با اعتراضات زیادی مواجه شد.

بسیاری رفتار سرخیو آگوئرو را خارج از عرف و اشتباه دانسته و حتی خواهان محرومیت برای این ستاره 32 ساله شدند. اما نشریه گاردین در گزارشی مدعی شد اتحادیه فوتبال انگلیس چنین تصمیمی ندارد و سرخیو آگوئرو به علت دست گذاشتن روی سانه شان ماسی جریمه یا محروم نخواهد شد.

این حرکت از سوی کمیته انضباطی لیگ برتر دست درازی یا توهین قلمداد نشده و به همین علت شایعات در مورد احتمال محرومیت سرخیو آگوئرو صحت ندارد. پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی بلافاصله بعد از اتمام بازی دیشب به دفاع از مهاجم تیمش پرداخته و سرخیو آگوئرو را یکی از بهترین انسان هایی توصیف کرد که تا به حال در طول زندگی اش دیده است. این در حالیست که بسیاری از کاربران در شبکه های احتماعی نظری متفاوت از گواردیولا در مورد سرخیو آگوئرو داشته و او را مورد شماتت قرار داده اند.

۷ ۱  
آی اسپورت
2020-10-19 00:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Aboalfazl
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۶:۰۵
واقعا اگه به شانه یک خانوم دست بزنید اشکالی داره؟
برین همین خیابون (بلوار) همدان ببینید اونجا دختر پسر همو میبوسن
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر