فهرست
مدیران استقلال و بازی با نام‌ها!
مدیران استقلال و بازی با نام‌ها!

مدیران استقلال و بازی با نام‌ها!

آی اسپورت - مدیران در باشگاه استقلال صحبت از جذب مربی بزرگ خارجی برای سپردن نیمکت استقلال به او در فصل آینده می‌کنند و به گفته کمیته فنی نام چند گزینه را هم برای بررسی به این کمیته ارسال کرده‌اند. مساله‌ای که ذهن هواداران استقلال را به خصوص پس از اعتصاب بازیکنان به دلیل مشکلات مالی مشغول کرده و در فضای مجازی درخصوص آن صحبت می‌شود، این است: آیا مدیران استقلال واقعا برای جذب مربی بزرگ خارجی به جمع‌بندی رسیده‌اند و برای آن برنامه دارند یا این‌ها فقط بازی با یکسری اسامی است که در نهایت تنها عایدی‌اش از دست رفتن زمان برای استقلال خواهد بود؟

در این که نشاندن مربی خوب خارجی بر روی نیمکت استقلال مستلزم صرف هزینه است شکی نیست. اما آیا هزینه‌های استقلال طی فصل گذشته بیشتر از 70، 80 میلیارد بوده است که حتی با درآمد چند ده میلیاردی از اسپانسر هم همچنان بازیکنان از باشگاه طلبکار هستند و پرونده شفر هم مزید بر علت مصائب مالی شده است؟ و آیا مدیران باشگاه استقلال نمی‌توانستند با مدیریت هزینه مباحث مالی را سر و سامان بهتری دهند که امروز برای پرداخت حق و حقوق بازیکنان به مشکل برنخورند و همچنین بتوانند توقع هواداران را برای جذب یک مربی خوب خارجی برآورده کنند؟

باید دید از میان گزینه‌های مطرح شده بالاخره نام کدام مربی بیرون می‌آید؛ مربی بزرگ خارجی؟ یا امیر قلعه‌نویی و پرویز مظلومی و یا شاید هم فرهاد مجیدی؟

مدال

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-05-15 15:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
تاج
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۳۶
قرار نبوده و نیست که برای استقلال مربی خوب خارجی بیارن !
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر