فهرست
کار سخت الهلال؛ قعرنشینی و سه میهمانی!
کار سخت الهلال؛ قعرنشینی و سه میهمانی!

کار سخت الهلال؛ قعرنشینی و سه میهمانی!

آی اسپورت – شکست برابر استقلال، وضعیت الهلال را در گروه D لیگ قهرمانان آسیا پیچیده کرد. نایب‌قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان، در هفته اول هم در زمین خود مقابل العین با تساوی بدون گل متوقف شده بود و حالا با یک امتیاز از 2 بازی قعرنشین این گروه است اما برنامه بازی‌های باقیمانده الهلال نشان می‌دهد که کار این تیم برای صعود از مرحله گروهی دشوارتر از چیزی است که به نظر می‌رسد.

 الهلال در بازی بعدی خود میزبان تیم الریان قطر خواهد بود. این تیم در ادامه باید به قطر برود تا میهمان الریان باشد. پنجمین بازی الهلال در امارات و مقابل تیم العین برگزار می‌شود و بازی با استقلال در کویت آخرین بازی الهلال در مرحله گروهی است. در واقع الهلال از 4 بازی باقی‌مانده خود فقط در یک بازی در زمین خود میزبان خواهد بود و در دور برگشت در عربستان به میدان نخواهد رفت. اما دیگر تیم‌های این گروه که همگی در جدول بالاتر از الهلال قرار دارند، هر کدام حداقل دو میزبانی در خاک خود خواهند داشت و شانس صعود آنها به مرحله بعد بیشتر از نایب‌قهرمان فصل پیش لیگ قهرمانان آسیاست.

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-02-21 17:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آبتین
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۰۵
اگر فدراسیون پنج ستاره ما عرضه داشت الان لازم نبوده انقدر به ساز عربستان برفصیم و حتی اختیار تایین میزبانی رو هم به اونا نمی دادیم. اونوفت اون حداقل دو بازی خانگی شده بود سه بازی خانگی و استادیوم آزادی صد هزار نفر میرفت.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر