فهرست
بالاتر از چلسی و بایرن/ تراکتور بهترین تیم میهمان دنیا
بالاتر از چلسی و بایرن/ تراکتور بهترین تیم میهمان دنیا

بالاتر از چلسی و بایرن/ تراکتور بهترین تیم میهمان دنیا

آی اسپورت – درباره نمایش فوق‌العاده تراکتور در بازی‌های خارج از خانه لیگ شانزدهم، در این یکی دو روز زیاد نوشته شده. شاید تا اینجا تراکتورسازی بهترین میهمان تاریخ لیگ برتر هم باشد اما مقایسه نتایج بازی‌های خارج از خانه تراکتورسازی با بهترین تیم‌های اروپایی در این فصل، ما را به نتایج شگفت‌آورتری می‌رساند. در واقع این تیم در میان بهترین تیم‌های لیگ‌های معتبر اروپا هم  قوی‌ترین و بهترین میهمان است و حتی تیم‌هایی مثل چلسی صدرنشین بلامنازع لیگ برتر، یوونتوس صدرنشین سری آ و بایرن مونیخ هم در خارج از خانه به اندازه تراکتورسازی امتیاز نگرفته‌اند.

شاگردان قلعه‌نویی در 9 بازی خارج از خانه خود 7 برد و 2 مساوی و 23 امتیاز گرفته‌اند. میانگین امتیازات آنها از بازی‌های خارج از خانه 85.1 درصد امتیازات را مال خود کرده‌اند. میانگینی عجیب و غریب که از سطح استاندارد برای رسیدن به مقام قهرمانی بالاتر است و تنها چیزی که اجازه صدرنشینی را به تراکتورسازی نداده نتایج ضعیف در بازی‌های خانگی است.

در 6 لیگ معتبر اروپا یعنی انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، فرانسه و هلند، تیمی که بیشترین میانگین امتیازات را در خارج از خانه گرفته فاینورد هلند است. این تیم از 9 بازی بیرون از خانه 7 برد، یک مساوی و یک باخت کسب کرده و درصد امتیازاتش 81.4 است. فاینورد از این لحاظ نزدیک‌ترین تیم به تراکتورسازی است و سایر تیم‌ها با فاصله‌ای زیاد از این دو تیم قرار دارند. به طور مثال بایرن مونیخ در آلمان 79.1 درصد و چلسی 73.3 درصد امتیازات بازی‌های خارج از خانه را کسب کرده‌اند.

جالب این که تراکتور با وجود این رکورد، صدرنشین لیگ برتر ایران نیست اما همه تیم‌هایی که با تراکتورسازی مقایسه شده‌اند در کشورهای خود صدرنشین هستند و این به دلیل کسب نتایج خوب در بازی‌های خانگی است. در جدول زیر نتایج بیرون از خانه تراکتورسازی با بهترین تیم‌های اروپایی در این فصل مقایسه شده‌اند.

جدول بهترین تیم‌ها در خارج از خانه
جدول بهترین تیم‌ها در خارج از خانه

۱۸ ۵  
آی اسپورت
2017-01-23 14:38:00
نظر دهید

۵ نظر
محمد
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۳
دنیا= اروپا،اروپا= پنج شش کشور .در مورد دفاع پرسپولیس هم همین آمار های اشتباه رو میدادین.ستون آخر جدولتون هم درصد امتیازهای کسب شده است نه میانگین،ضمن اینکه فقط صدرنشینها رو بررسی کردین،ممکن به تیم پایین تر عملکرد بهتری داشته باشه مثل لیگ خودمون،کلا چرت بود
۶
تراختور فاناتی
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
عامل نتیجه نگرفتن تراختۇر در بازیهای خانگی اماده نبودن استادیوم سهند بود
سید محمد
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۳
خخخخ
سوزش بعضی ها قابل درک هستش.
یاشاسین
مسعود
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۰۶
ارذه عملکرد خارج خونشون جالب بوده امیر باند باز سیاست خوبی داره برای بازی های خارج خونه اما تا اخر فصل نمیونه رئال و موناکو شرایطشونو بهتر میکنن همینطور بایرن مونیخ
۱
پوریا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۹
خیلی بی ادبی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر