فهرست
هونتلار پس از 3206 روز در آژاكس/  بازگشت شكارچی
هونتلار پس از 3206 روز در آژاكس/ بازگشت شكارچی

هونتلار پس از 3206 روز در آژاكس/ بازگشت شكارچی

آی‌اسپورت- كلاس یان هونتلار ستاره هلندی دوباره به آمستردام بازگشته و به نظر می‌رسد كه بازگشتی رؤیایی را هم تجربه می‌كند. او در بازی آژاكس آمستردام مقابل گرونینخن در لیگ هلند كه با برد 1-3 آژاكسی‌ها همراه بود، گل اول تیمش را بزند تا بعد از 3206 روز برای این تیم به گل رسیده باشد.

هونتلار در دسامبر سال 2008 آژاكس آمستردام را به مقصد رئال‌مادرید ترك كرد و آخرین گلش در آن دوره با پیراهن آژاكس را در روز 9 نوامبر سال 2008 و درمصاف این تیم با اسپارتا روتردام به ثبت رساند كه در آن بازی آژاكس توانست به برد قاطعانه 2-5 برسد.

این بازیكن جوان در سال 2006 از باشگاه هیرنوین هلند به آژاكس منتقل شده بود و دو فصل رؤیایی را با این تیم سپری كرد و بازی‌های درخشانش باعث شد تا رئالی‌ها او را به خدمت بگیرند. جالب اینجاست كه او اولین گلش با پیراهن آژاكس را هم در بازی جام‌حذفی مقابل تیم سابقش هیرنوین به ثمر رسانده بود.

هونتلار در رئال نتوانست موفق شود و پس از مدتی به میلان منتقل شد. او سپس برای چند فصل حضور در بوندس‌لیگا را با پیراهن شالكه تجربه كرد و حالا مجدداً به تیم دوران جوانی‌‌اش، آژاكس آمستردام بازگشته و بعد از 3206 روز (یعنی هشت سال و نه ماه بعد از آخرین گلزنی‌‌اش با پیراهن این تیم)، دوباره برای تیمش به گل رسید. او در مجموع 150 بازی در لیگ اردویسه هلند برگزار كرده و 110 گل به نام او ثبت شده است.

 

۱    
آی اسپورت
2017-08-23 03:03:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر