فهرست
وحید امیری در یک قدمی ترابوزان اسپور
وحید امیری در یک قدمی ترابوزان اسپور

وحید امیری در یک قدمی ترابوزان اسپور

آی اسپورت - وحید امیری که در ترکیه به سر می‌برد با باشگاه ترابوزان اسپور به مذاکره نشسته است؛ باشگاهی که پیش از این قصد داشت بازیکنای مثل مجید حسینی و مرتضی پورعلی‌گنجی را به استخدام خود دربیاورد. این خبری است که روزنامه صباح به نقل از باشگاه ترابوزان و شخص رئیس باشگاه اعلام کرده و به نظر می‌رسد مذاکره میان طرفین بسیار جدی است. همچنین روزنام صباح اعلام کرده در صورت پیش رفتن مذاکرات، آزمایشات سلامت پزشکی روی وحید امیری نیز آغاز خواهد شد.

به گفته رئیس باشگاه ترابوزان هنوز قراردادی بین طرفین امضا نشده است. وحید که قرار بود روز گذشته در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کند در نهایت بخت خود را برای یک نقل و انتقال خارجی می‌آزماید، جایی که ممکن است ارزش ریالی قرارداد دریافتی‌اش بسیار بالاتر از پیشنهاد پرسپولیس باشد.

در صورت حضور وحید امیری در ترکیه او اولین ملی‌پوش ایر انی است که در لیگ برتر این کشور در فصل تازه به بازی خواهد پرداخت. همچنین گفته می‌شود ترک‌ها بازیکنانی مثل کریم انصاری‌فرد و احسان حاج‌صفی را برای انتقال به سوپرلیگ این کشور زیرنظر دارند.

مالک باشگاه ترابوزان همچنان اعلام کرده برای استخدام وحید امیری پولی به باشگاه پرسپولیس پرداخت نخواهد شد چراکه قرارداد این بازیکن با پرسپولیسی‌ها به پایان رسیده است. در عین حال او از تمرینات ویژه این بازیکن در صورت عقد قرارداد با او گفته است. در صورت عقد قرارداد، امیری تبدیل به اولین بازیکن ایرانی تاریخ ترابوزان اسپور خواهد شد.

ورزش 3

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-07-20 14:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
مهدی
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۷
الان 10میلیارد میدنش اینم مثل بیرانوند تمدید میکنه.
۵
مارال
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
بازیکن های امروزی چه آبی چه قرمز دیگه چیزی به اسم غیرت ندارن ( حالا به جز بعضی ها که دیگه ثابت شده اند )
تنها چیزی که میشناسن پول فقط پول
۸ ۱
اشکان۴
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۸
مارال خانم یادته هوادارای پرسپولیس چقدر به این وضع استقلال می خندیدن؟ با چه عبارت هایی عقده فرو خورده خودشون رو بیرون میریختن
ببخشیدا ولی نوش جونشون
بخورن تا بفهمن قرمز و آبی نداره
هوادار باید پشت هوادار دربیاد
ولی به جای همدردی چقدر نمک پاشیدن به زخممون؟
اینا همه خواست خداست
...
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۴
باز هم دخالتهای بیجای وزیر ورزش!
در حالی که گرشاسبی و وحید امیری قرار ملاقات برای عقد قرارداد داشتند، ناگهان وزیر ورزش گرشاسبی را فرامی خواند تا ملاقات کنسل شود!!!
#وزیر_ورزش_سه_دقیقه ای_برای_استقلال
۹
امیدرضا
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۳
بیرانوند بخاطر نبود جانشین مطمئن غیرت به خرج داد و موند و امیدوارم نیم فصل به یه باشگاه اروپایی بره ولی امیری با وجود عالیشاه و نعمتی وضعیتش فرق میکنه و اگه بره واقعا پرسپولیس ضرر نمیکنه چون دیگه ملی پوشی نداره چون کیروش همه رو فراری داده و به نظر من پرسپولیس میتونه نیم فصل اول رو به سلامت بگذرونه نیم فصل دوم هم که کهکشانی میشیم انشاالله. امیدوارم هواداران عزیز رفتاری با امیری نکنن که هواداران رقیب با ابراهیمی کردند.
۷
اشکان۴
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۵
Test
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر