فهرست
حمایت افتخاری؛ تا من هستم منصوریان هم هست
حمایت افتخاری؛ تا من هستم منصوریان هم هست

حمایت افتخاری؛ تا من هستم منصوریان هم هست

آی اسپورت - روز گذشته سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال به منظور رسیدگی به حواشی و جمع کردن آنها شخصا در تمرین استقلال حضور یافت. تمرینی که در کمپ ناصر حجازی و با حضور همه استقلالی ها برگزار شد. قبل از شروع تمرین؛ افتخاری همه اعضای تیم استقلال از کادر فنی و سرپرستی گرفته تا بازیکنان و کادر تدارکات و پزشکی و آنالیز و غیره را در رختکن مجموعه جمع کرد و سخنان مبسوط و کاملی را برای استقلالی‌ها مطرح کرد. سخنانی که به منزله ریخته شدن آب پاکی روی دست منتقدان منصوریان قلمداد می‌شد.

افتخاری با انتقاد از مطرح شدن نام مربیان خارجی خطاب به حاضرین گفته است که می‌دانم این صحبت‌ها از کجا آب می‌خورد و حتی و با همه آنها برخورد می‌کنم. چرا که نه بحث گزینه خارجی برای اسقلال مطرح است و نه گزینه داخلی. گزینه اول و آخر من برای استقلال همین شخص علیرضا منصوریان است که در خدمتش هستیم.

مدیرعامل استقلال در بخش دیگری از حرفهایش گفته است من از منصوریان دفاع می‌کنم چون دفاع از منصوریان دفاع از یک فلسفه است. فلسفه حمایت از مربی، ثبات در کار فنی و از آن مهمتر نرفتن زیر بار حرف زور آنهایی که قصد مداخله در امور مدیریتی استقلال را دارند. من می‌دانم دور و برم چه می‌گذرد و چه خبر است. متوجه همه اتفاقات و حاشیه‌ها هستم و می‌دانم منشاء همه آنها کجاست.

او با مقایسه علیرضا منصوریان با ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفته است من یکبار پای یک مربی جوان ایستادم. این اتفاق در فوتسال افتاد. ناظم الشریعه هم مخالفان زیادی داشت و من پای او ایستادم و نتیجه آن هم این شد که ناظم الشریعه بهترین مربی فوتسال دنیا شد و تیم ملی ما در جام جهانی سوم شد. من از ایستادن پای مربی جوان نتیجه گرفتم و برای همین این تجربه موفق را تکرار خواهم کرد.

افتخاری در بخشی از حرفهایش تاکید کرده که بعضی ها می‌گویند منصوریان تا بازی با سپاهان فرصت دارد، اما من تاکید می کنم که تا روزی که من مدیرعامل استقلال باشم منصوریان هم سرمربی استقلال خواهد بود. این حرف اول و آخر من است و هر فردی را در حوزه فنی تیم منصوریان نخواهد کنار می‌گذاریم و هر فردی را بخواهد اضافه می‌کنیم. مدیرعامل استقلال در پایان صحبت‌هایش نیز تاکید کرده است آنهایی که این صحبت‌های مرا شنیدند به هر شخصی می خواهند منتقل کنند. چون من قاطعانه پای این صحبت هایم می‌ایستم.

  ۲  
آی اسپورت
2016-12-24 12:02:00
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
خدایی ما سرخ ها چه از نوع برتر و با فرهنگتر تراختور چه از نوع لنگ به شدت از منصوریان حمایت میکنیم و تا سقوط به لیگ دسته یک بدرقشون خواهیم کرد
درود بر داش علی منصوریان
خخخخخخخ
۱
شاهین
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۲۸
استقلال رقیب محترم ماست... شما اصن به حساب نمیاین حقیقتن!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر