فهرست
آمار آماده‌ترین جوان علیمنصور: امیدِ استقلال!
آمار آماده‌ترین جوان علیمنصور: امیدِ استقلال!

آمار آماده‌ترین جوان علیمنصور: امیدِ استقلال!

آی اسپورت- در این فصل نورافکن و امید ابراهیمی چهار بار دو هافبک میانی استقلال بودند و استقلال از این چهار مسابقه، 12 امتیاز کسب کرد. نورافکن در بازی‌های اخیر استقلال خیلی متعهد و کارگشا بود. شوت دیدار قبلی‌اش مقابل پیکان، تاثیر زیادی در برد استقلال داشت. در بازی این هفته هم بهترین بازیکن آماری استقلال و ماشین سازی بود. بازیکنی که یک گل زد و یک پاس گل داد. 

دقت پاس امید نورافکن در بازی مقابل ماشین سازی 85 درصد بود. بیست‌وهفت پاس نورافکن از 33 پاسی که ارسال کرد، به مقصد رسید. آماری بسیار عالی برای هافبک 19 ساله استقلال. نورافکن در هر چهار نبرد هوایی‌اش موفق بود. او در این بازی هر بار که به هوا پرید، ضربه اول را زد. یک بار رویش خطا متحمل شدند. نورافکن سه شوت زد که یکی از آن‌ها به بیرون رفت و آخرین ضربه‌اش در این مسابقه هم تبدیل به گل شد. شش بار نورافکن بازیابی توپ را برای استقلال برگرداند. دیگر آمار فوق‌العاده نورافکن در مسابقه مربوط به 9 قطع پاسش است. نورافکن 9 بار پاس‌های بازیکن حریف را در میانه راه قطع کرد. در هر چهار نبرد دفاعی‌اش موفق بود و هیچ دریبلی نخورد. بدترین آمار امید هم در این بازی، سه توپی است که لو داد.

نورافکن به این روند رو به رشدش ادامه دهد هیچ بعید نیست که به زودی نظر کارلوس کی‌روش را هم جلب کند. فعلا که استقلال را به کمک امید ابراهیمی، به کورس برگرداندند. 

 

۱۲ ۴  
آی اسپورت
2017-02-04 14:06:00
نظر دهید

۴ نظر
K
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۱
عیارش جلوی السد و تو دربی مشخص میشه

ماشین سازی و صنعت نفت تیمای ضعیفی هستن

پیکان هم که از دقیقه ده 10 نفره شد
۶ ۱
مقداد مرادی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۱۶
با سلام جناب k پیکانی که شما ادعا میکنین ضعیفه مگه همون تیمی نبود که با بدبختی یک امتیاز ازش گرفتین اونم در حالی که تمام ورزشگاه هوادار پیروزی بودن و کاری به پنالتی محرز پیکان نداریم ولی اگر بازیکن پیکان اون توپ رو دقیقه 91 یه تیر نمیزد همین یک امتیاز هم میگرفت تیم محبوبت وووو ماشین سازی اگر تیم ضعیفی بود چرا؟ در تهران جلوی تماشاگر خودی و در بهترین شرایط از لحاظ زمین چمن؛هوای خوب سه گل بهش نزدین.از حق نباید گذشت بازی در هوای سرد تبریز؛زمین یخ زده؛نداشتن یه توپ رنگی؛بارش برف و کولاک سه گل زدن واقعا راحته...کمی انصاف چیزی ازمون کم نمیکنه ممنون
پرسپولیس واقعی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۷
آقاکریم و مهدوی کیا و مجیدی و عابدزاده و آزمون و جهانبخش و سعید و بیرانوندو....
یک روز یک مربی جرآت کرد و به آنها اعتماد کرد و بازی داد.
امید اشتباه کند مهم نبست عوضش جوان است و با انگیزه
۸
ali
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۹
به عنوان یه پرسپولیسی امیدوارم این روند رو حفظ کنه. نسل جدید جوونای استقلال بازیکنی خوبین امیدوارم پرسپولیس و استقلال دست از نتیجه گرایی بردارند
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر