فهرست
انتخاب درست منصوریان: مازادهای بی‌مصرف
انتخاب درست منصوریان: مازادهای بی‌مصرف

انتخاب درست منصوریان: مازادهای بی‌مصرف

آی‌اسپورت- با خداحافظی آرش برهانی و عملكرد ناامیدكننده‌ای كه این بازیكن در آخرین فصل فوتبالی‌اش داشت، شاید عده‌ای به منصوریان بتوانند حق بدهند كه چرا پس از به عهده گرفتن هدایت تیم استقلال عذر آرش و برخی بازیكنان دیگر را خواست. در پیكان به آرش بازی نمی‌رسید و او مدتی هم مصدوم بود تا اینكه جلالی عذرش را خواست. حنیف عمران‌زاده اول با صنعت‌نفت توافق كرد اما بعدا به سمت خونه‌به‌خونه پیچید و بعد از طی كردن دوره‌ای كاملا ناموفق در این تیم لیگ یكی دوباره سر از لیگ برتر درآورد تا با صبای قم در حال سقوط به لیگ یك باشد. او در بازی با پرسپولیس یك گل به‌خودی زد و در بازی با استقلال هم به‌قدری بد كار كرد كه بعدا مجبور شد در اینستاگرام پست بگذارد كه تبانی نكرده است. حنیف یك پنالتی عجیب به استقلال داد و در ابتدای نیمه دوم با یك خطای كاملا بی‌مورد تیمش را ده‌نفره كرد. میلاد فخرالدینی در تیم نفت تهران تقریبا زیاد بازی كرد اما هیچ‌وقت از آن بازیكن متوسط دوران حضورش در استقلال فراتر نرفت. علیرضا رمضانی هم كه در استقلال همیشه مصدوم بود عادت خود را ترك نكرد. او به تراكتور رفت اما نتوانست در تیم پرمهره تراكتورسازی در نیم‌فصل اول جایی برای خودش دست‌وپا كند و مجبور شد به صبا برود و در این تیم هم فیكس نشد. خرسندنیا هم دو تیم را در لیگ شانزدهم تجربه كرد كه در هر دو تیم مثل دوران حضور در استقلال عملكرد متوسط و بی‌سروصدایی داشت. طالب‌لو اما داستان متفاوتی داشت؛ ابتدا بعد از مدتی دوری از فوتبال به فولاد رفت و چند كلین‌شیت و سیوهای عالی داشت اما رفته‌رفته دچار افت شدیدی شد و جای خود را به دروازه‌بان ذخیره داد تا اینكه دروازه‌بان دوم فولاد مصدوم شد و فصل را از دست داد.
تعدادی بازیكن هم در ادامه راه به‌عنوان مازاد از استقلال جدا شدند از جمله حاج‌محمدی و میثم مجیدی كه آنها هم سرنوشت بهتری در انتظارشان نبود. البته خریدهای منصوریان هم همگی موفق نبودند. آرش افشین و بختیار رحمانی از جمله خریدهایی بودند كه نتوانستند تا آخر فصل با استقلال ادامه دهند، كنعانی‌زادگان هم كه كل فصل را از دست داد. به‌هرحال داستان استقلال و بازیكنانش در این دو فصل شاید بتواند دستمایه یك سریال پرحادثه باشد.

۵ ۶  
آی اسپورت
2017-04-20 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
علی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
حالا مثلا کاهو رضایی که ۲ برابر طارمی بهش پول دادند چه غلطی کرد برای کیسه؟
سرور لنگ
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
مستر هویج همون گل سوم دربی کافیه
ali mansooooooor
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۳۷
عزیزم پول رضایت نامه طارمی فقط دو برابر کاوه هست چی میگی شما
سياوش
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
همين كه لنگو سه تايي كرد كافيه
a.s
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۴۰
حالت خوب نیس فک کنم هدایتی ۳میلیارد بهطارمی پیشنهاد داد قبول نکرد حالا چقدر بهش دادن برگرده خدا میدونه!!!۲ میلیاردم واسه رضایت نامش به ریزه دادن متوهمای ویتنامی....[هدایتی تو اینستاگرامش اینا رو گفته]
آرش6
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۹:۰۶
یکم هم از بازیکنهایی که میلیاردها بهشون پول داد ولی هیچ کاری نکردند هم بگو

۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر