فهرست
نکته/ استقلال و لشکر بازیسازان بی مصرف
نکته/ استقلال و لشکر بازیسازان بی مصرف

نکته/ استقلال و لشکر بازیسازان بی مصرف

آی اسپورت- بختیار رحمانی، جابر انصاری، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، یعقوب کریمی و مجتبی حقدوست؛ روی کاغذ استقلال پر است از مردان بازیساز ولی در عمل هیچکدام از این سیاهه پرتعداد نتوانسته اند در هفته های اخیر بیش از یک پاس گل بدهند درست به اندازه وریا غفوری که مدافع راست است و کاوه رضایی که باید ضربه نهایی را بزند.

 

بختیار رحمانی

اگر ضربه سرش روی ارسال کریمی در بازی با صنعت نفت را پاس گل حساب کنیم، او همین یک گل را ساخته به علاوه گرفتن یک پنالتی در بازی با ذوب آهن.

 

فرشید اسماعیلی

این درست که بهترین مهره آبی ها در خط میانی است ولی هنوز نه گلی زده و نه پاس گلی داده است.

 

امید ابراهیمی

از خودش در تمامی فصل های پوشیدن پیراهن استقلال عقب است. تنها یک گل زده از روی نقطه پنالتی به ذوب آهن و یک پاس گل به برزای برابر پیکان.

 

خسرو حیدری

همه می گویند او تمام تاکتیک منصوریان و استقلال است و بیراه هم نمی گویند ولی حیدری در این فصل فقط یک پاس گل داده است برابر استقلال خوزستان.

 

مجتبی حقدوست

فعلا که چیزی نشان نداده و در بازی با سیاه جامگان هم به جز یک بار، دیگر حرکتی انجام نداد.

 

جابر انصاری

ستون پنجم رقبای استقلال در این فصل یک گل زده و دیگر هیچ کاری نکرده جز کلکسیون موقعیت های خوب هدر رفته و پاس هایی که به دلیل خودخواهی داده نشدند. او حتی به اندازه وریا غفوری هم پاس گل نداده است و درحالیکه دقایق بیشتری نسبت به قربانی بازی کرده، کمتر در زدن گل موفق بوده است.

 

یعقوب کریمی

نه در فاز دفاعی خوب بوده و نه در فاز هجومی. همچنان فوتبال را خلاصه در «لایی» زدن می بیند و بس!

 

کاوه رضایی

تناقض اصلی اوست که باید مهاجم اول تیمش باشد و ضربه آخر را بزند ولی دقیقا به اندازه بقیه بازیسازهای تیمش مثل رحمانی و حیدری، پاس گل هم داده است؛ یکی!      

۵ ۱  
آی اسپورت
2016-10-18 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بهرام
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
تیترت بوی لنگی بودن میده
عوضش کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر