فهرست
شرط آخر استرا؛ پول نقد و فسخ سال دوم
شرط آخر استرا؛ پول نقد و فسخ سال دوم

شرط آخر استرا؛ پول نقد و فسخ سال دوم

آی اسپورت - روز گذشته بود که استراماچونی نه خودش در تمرین  استقلال شرکت کرد و نه اجازه حضور دستیارانش را داد تا شرایط یک شب قبل از بازی با پیکان در هفته چهاردهم به حالت بحرانی در بیاید. مدیران استقلال شب گذشته در جلسه با بازیکنان به آنها اطمینان دادند که استراماچونی به تمرینات برخواهند گشت اما اتفاق اصلی ساعت 5:30 صبح امروز رخ داد، جایی که این مربی ایتالیایی از کشور خارج شد تا بهت و حیرت در اردوی استقلال بیش از گذشته شود.

اما بعد از خروج استراماچونی از ایران مدیران اسقلال و مدیران ارشد وزارت ورزش از طریق مناسبات سیاسی یک بار دیگر دست به کار شدند تا هرطور شده این مربی را به ایران برگردانند. گفته می شود مدیران استقلال بعد از ظهر امروز موفق شده اند وکیل ایتالیایی استراماچونی را پیدا کنند و در این تماس  او شرط نهایی این مربی برای بازگشت به جمع آبی ها را اعلام کرده است.

وکیل استراماچونی به مدیران استقلال اعلام کرده است که در صورتی که تا فردا 110 هزار دلار پول نقد به این سرمربی ایتالیایی در ترکیه تحویل داده شود و البته قرارداد سال دوم او فسخ شود این مربی حاضر است به ایران برگردد و برای بازی با شاهین بوشهر در هفته پانزدهم لیگ برتر روی نیمکت آبی ها بنشیند. موضوع فسخ قرارداد سال دوم استراماچونی خواسته ای است که سرمربی ایتالیایی استقلال بیش از یک ماه است که آن را به مسوولان باشگاه اعلام کرده است و البته مورد توافق اعضای هیئت مدیره نیست اما گفته می شود مدیران استقلال با توجه به اتفاق های رخ داده امروز حاضر شده اند زیر بار آن بروند.

۷    
آی اسپورت
2019-12-09 22:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر