فهرست
نامه تهدید آمیز پرسپولیس به الریان و شجاع
نامه تهدید آمیز پرسپولیس به الریان و شجاع

نامه تهدید آمیز پرسپولیس به الریان و شجاع

آی اسپورت - در شرایطی که منابع موثق از حضور شجاع خلیل زاده در قطر خبر می‌دهند اما باشگاه پرسپولیس در نامه ای مذاکره با این بازیکن را غیرقانونی دانسته و باشگاه الریان را تهدید به شکایت کرده است.

در نامه سرخ ها آمده: به اطلاع ما رسیده که باشگاه شما با یکی از بازیکنان پرسپولیس به نام شجاع خلیل‌زاده به منظور انتقال وارد مذاکره شده است. در این رابطه به اطلاع می‌رساند که بازیکن مذکور با باشگاه پرسپولیس قرارداد معتبر دارد و پر واضح است هرگونه مذاکره، توافق یا قرارداد با ایشان در تناقض آشکار با قوانین و مقررات وضعیت بازیکن در فیفا است و موجب جرایم شدید از جمله جریمه مالی و بسته شدن پنجره نقل و انتقال بازیکنان چه بازیکن داخلی و خارجی خواهد شد. 

لذا مستحضر باشید که در خصوص مذاکرات غیر مجاز با بازیکن فوق الذکر، پرسپولیس حقوق خود را محفوظ می‌دارد و روند حقوقی را در فیفا آغاز می‌کند. 

۷ ۲  
آی اسپورت
2020-10-22 01:29:00
نظر دهید

۲ نظر
امید
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، ۰۲:۵۰
چند وقت دیگه که فوتبال این کشور ورشکسته شد همین بازیکنهای که به 4 میلیارد هم راضی نمیشن، 500 میلیون هم کسی بهشون نمیده. توی این وضعیت مملکت که همه چیمون ورشکسته است و مردم به نون شبشون محتاجند، یک سری بازیکن سر اینکه پورشه سوارشن یا بی ام وی درگیرن و عجیب اینکه همون مردم که سر ماه 1 میلیون ندارن بیارن سر سفره شون، میرن جلوی مجلس به حمایت اون بازیکن.
۲ ۱
اقلیت تاس
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، ۱۴:۰۴
به به چه شخصیت ادیب و فهیمی..این چهارسال کجا بودی؟؟ تو غار قایم شده بودی؟؟ برای رفتن ستاره های پوشالی و بی هنر شما پای وزیر و وکیل و دولت و... در میانه ولی برای ما زیاده خواهی بازیکنان...تو نگران مردم نباش.مردم حاضرن نان خالی بخورن ولی با موفقیت پرسپولیس دلشون شاد بشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر