فهرست
پیش بازی یونایتد-نیوکاسل؛ بازگشت زلاتان؟
پیش بازی یونایتد-نیوکاسل؛ بازگشت زلاتان؟

پیش بازی یونایتد-نیوکاسل؛ بازگشت زلاتان؟

آی اسپورت- دو تیم منچستریونایتد و نیوکاسل، امشب در ورزشگاه الدترافورد شهر منچستر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شیاطین سرخ با کسب 23 امتیاز از 11 بازی خود، در رده دوم جدول قرار گرفته اند و 8 امتیاز با صدرنشین یعنی سیتی فاصله دارند. تیم‌های مورینیو معمولا در فصل دوم حضور او، درخشان ترین عملکرد را دارند و یونایتد نیز در ابتدای فصل همین روند را طی کرده بود ولی رفته رفته دچار افت شد تا در 4 بازی آخر، 2 شکست و  یک تساوی را کسب کرده و 8 امتیاز از دست داد. با این حال ، مورینیو پس از وقفه بازی های ملی، برنامه ویژه ای برای بهبود شرایط تیمش دارد و این روند احتمالا دچار تغییر خواهد شد.

نیوکاسل که در این فصل به لیگ برتر بازگشته، با هدایت بنیتس ، 14 امتیاز به دست آورده و در رده یازدهم قرار دارد. کلاغ ها در 6 بازی اخیرشان تنها 1 پیروزی به دست آورده اند و 3 شکست و 2 تساوی نتیجه تلاششان در دیگر بازی ها بوده. هر چند که لوکاکو در فرم خوبی در بازی‌های گذشته قرار ندارد ولی مهم ترین چالش پیش روی شاگردان بنیتس، مهار مهاجم بلژیکی خواهد بود.

 زلاتان ابراهیمویچ پس از ماه ها در فهرست یونایتد قرار می‌گیرد ولی بازی کردن او هنوز مشخص نیست. پل پوگبا و مارکوس روخو نیز به فهرست یونایتد بازگشته اند. تنها غایب قطعی آنها فیل جونز خواهد بود.

 ترکیب احتمالی

     
آی اسپورت
2017-11-18 18:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر