فهرست
شوخی روز؛ کار بزرگ سیاسی-ورزشی؟
شوخی روز؛ کار بزرگ سیاسی-ورزشی؟

شوخی روز؛ کار بزرگ سیاسی-ورزشی؟

آی اسپورت - یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال گفته حل شدن پرونده پرو پییچ یک کار بزرگ سیاسی- ورزشی بود! راست هم گفته بنده خدا. ما سال‌ها قبل ماجرای علی دایی و امیر قطر را با یک حرکت بزرگ سیاسی - ورزشی حل کردیم و امیر قطر وقتی به قدرت ما پی برد گفت دایی! الخلاص. حرکت استثنایی طارمی و رضاییان هم با یک کار بزرگ سیاسی - ورزشی حل شد و در پرونده ژوزه از مردم پول گرفتیم و یک حماسه سیاسی - ورزشی دیگر رقم خورد! با این کار‌های بزرگی که ما انجام می‌دهیم و به جای ۳۰ هزار دلار ۴۳۰ هزار به حلقوم طلبکاران می‌ریزیم هیچ بعید نیست سر شکایت برانکو و شفر هم لازم باشد رئیس‌جمهور، رئیس ورزش، رئیس مجلس و... وارد عمل شوند و کار‌های بزرگ سیاسی - ورزشی شکل بگیرد!

البته کاری که دقیقه ۹۶ انجام می‌شود لذت بیشتری دارد. مثل گل خداداد به استرالیا یا گل سپهر حیدری به سپاهان (سال ۸۷) و یا مثلاً گل دقیقه ۹۲ پیروز قربانی به پرسپولیس. کلاً ما عادت داریم کار‌های بزرگ را در دقایق پایانی انجام بدهیم. اما جالب اینجاست که کار بزرگ را یک نفر یا یک گروه دیگر انجام می‌دهند، اما پزش را یکسری دیگر می‌دهند! مثلاً همین حالا ۸۰ نفر می‌گویند ما مشکل پرو پییچ را حل کردیم و حتماً جایزه هم می‌خواهند! به هر حال در کل پرونده همه برنده شدند. هم آن‌هایی که الان دارند پز می‌دهند، هم مدیران قبلی که خوابیدند و پای مبارک را روی پای دیگری انداختند و اصلاً به چانه مبارک‌شان هم نبود که طلب طرف ۴۳۰ هزار دلار شده و هم خود پرو پییچ که طلبش ۱۴ برابر شد و حالا پول را گرفته، از فوتبال خداحافظی کرده و به سبیل همه پزدهندگان می‌خندد. 

 

خبر ورزشی 

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-07-20 09:59:00
نظر دهید

۳ نظر
مسعود
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۵۶
از این پول چیزی که تو جیب تیم نمیره معلوم نیست کجا غیب میشه پس بخورن نوش جونشون
...
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۰۵
خطیر تلاش دولت رو زد به اسم خودش و هوادارای کیسه که مدتها با اسم وزیرپرسپولیسی ناله میکردن حالا برای رد گم کنی ازش قهرمان ساختن دقیقا همون کاری که با شفر کردن و قراداد 300 هزاردلاریش رو رسوند به 1 میلیون و 200 هزار دلار. این جماعت ریاکار دو روز دیگه دارن به خطیر بد و بیراه میگن
Ashkan Blue
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۴۸
خبرنگارای لنگی چقدر آتیش گرفتن نوچه های عرب
که عرضه نداشتن پول برانکو و بودیمیر رو از محل طلب های فیفا پرداخت کنن و مربی ای که چند دوره قهرمان شده رو نگه دارن
آبو بریزید اونجا که میسوزه
چطور اگه استقلال محروم میشد شما ضعف مدیریتی رو پیش می کشیدید اما الان که تونستن استقلال رو از خطر محرومیت دور کنن
کار بزرگی انجام ندادن؟
ریدم تو منطق شما خبرنهارای لنگی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر