فهرست
تحلیل رفتارهای عجیب کمال؛ فیکس؟
تحلیل رفتارهای عجیب کمال؛ فیکس؟

تحلیل رفتارهای عجیب کمال؛ فیکس؟

آی اسپورت – کمال کامیابی نیا این قابلیت را داشت که تبدیل به چهره منفور هواداران پرسپولیس در صورت باخت تیمشان مقابل الاهلی و حذف از لیگ قهرمانان شود اما او شانس آورد که قرمزها یک شب رویایی در ابوظبی رقم زدند و توانستد ده نفره الاهلی را ببرند تا راهی مرحله نیمه نهایی شوند. این اولین باری نیست که کمال با حرکات بچه گانه اش برای پرسپولیس دردسر درست می کند. اگر خاطرتان باشد او قبل از بازی رفت مقابل الاهلی، اعتصابی یکروزه داشت که باعث شد برانکو او را جلوی الاهلی در ترکیب ثابت قرار ندهد و تیمش 0-2 از حریف عربستانی عقب بیفتد. فصل گذشته هم و یک هفته قبل از دربی 84، در شرایطی که پرسپولیس 0-3 از تراکتورسازی جلو بود، کامیابی نیا با یک حرکت بچه گانه و انجام خطای شدید روی فرزاد حاتمی کارت زرد گرفت و از دربی محروم شد تا پرسپولیس در غیاب او، 2-3 بازنده دربی شود.

فرزاد آشوبی هافبک دفاعی سابق پرسپولیس در گفتگو با  روزنامه هفت صبح درباره اینکه چرا کامیابی نیا تبدیل به یک بازیکن دردسرساز برای پرسپولیس شده می گوید:"‌ باید شرایط چند وقت اخیر کمال را به دقت بررسی کرد تا جواب این سئوال را پیدا کنیم. شاید او به لحاظ ذهنی و فردی مشکلاتی دارد که فقط خودش در جریان هست و شاید هم مدلی که سرمربی تیم او را مدیریت می کند باعث به وجود آمدن این وضعیت شده"

این شایعه مطرح شده که کامیابی نیا بعد از صحبت با برانکو به این نتیجه رسیده که دیگر نمی تواند به مانند فصل گذشته، خیالش بابت حضور در ترکیب اصلی راحت باشد و حضور محسن ربیع خواه و بازگشت احمد نوراللهی به پرسپولیس باعث شده که برانکو به هافبک تیمش هشدار دهد که برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید تلاش بیشتری داشته باشد. آشوبی اینگونه به این شایعه نگاه کرده:"‌با شناختی که از برانکو دارم بعید می‌دانم که او بخواهد به بازیکن اصلی و کلیدی تیمش بگوید که نباید از فیکس بودن مطمئن باشد چون این صحبت باعث از بین رفتن تمرکز بازیکن می شود و بازیکن برای اثبات خودش دست به کارهایی می زند که شاید خروجی مثبتی نداشته باشد. از طرف دیگر کامیابی نیا از زمانی که به پرسپولیس آمده عملکرد خوبی در این تیم داشته و بعید است برانکو علیرغم داشتن هافبکهای دیگر بخواهد به این راحتی کمال را از ترکیب اصلی تیمش کنار بگذارد"

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-09-14 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مجتبی
پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۴
تحلیل آبکی هیچوقت یادمون نمیره با کتف شکسته بازی کرد برامون گل هم زد هیچوقت یادمون نمیره در انزلی مازیرا زارع که منفورترین شخص نزد هوادارای سرخ هست رو به خاک و خون کشید کمال همیشه دمش گرم بود ه و هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر