فهرست
کارنامه استقلال مقابل تیم های اماراتی
کارنامه استقلال مقابل تیم های اماراتی

کارنامه استقلال مقابل تیم های اماراتی

آی اسپورت - تیم استقلال تاکنون ۱۷ بار با اماراتی ها روبرو شده است که ۶ برد، ۷ تساوی و ۴ شکست بدست آورده است. بهترین برد استقلال مقابل اماراتی ها پیروزی ۴-۰ مقابل الوحده در جام برندگان جام آسیا در سال ۷۹ بود. بدترین شکست آبی ها نیز باخت ۳-۱ به العین در لیگ قهرمانان ۲۰۰۳ است.

استقلال ۲۹ گل به تیم های اماراتی زده و ۲۱ گل نیز دریافت کرده است. فرهاد مجیدی با ۵ گل بهترین گلزن استقلال در مصاف با اماراتی ها بوده است. علیرضا اکبرپور ۳ گل زده و مهدی هاشمی نسب، محمد قاضی، فراز فاطمی و جواد نکونام نیز دو گل به ثمر رسانده اند.

استقلال ۸ بار با الجزیره، ۴ بار با العین و ۳ بار با الوحده روبرو شده است که همگی از منطقه ابوظبی هستند. الشباب تنها تیمی از دوبی است که استقلال در آسیا ۲ بار با این تیم دیدار کرده است.

۱۰ دیدار استقلال در کشور امارات برگزار شده است که آبی پوشان ۵ برد، ۲ تساوی و ۳ باخت بدست آورده اند. عملکرد استقلال در خانه حریفان اماراتی فوق العاده است و مقابل العین (۲ بار)، الوحده، الشباب و الجزیره پیروز شده است. آخرین حضور استقلال در امارات مقابل الجزیره بود که با تک گل قاضی این تیم را در ابوظبی شکست داد.  

 

هوادار

     
آی اسپورت
2017-02-19 07:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر