فهرست

صبحانه با آی اسپورت: جلسه استقلال با جپاروف

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره پیام صادقیان شروع می کنیم. هافبک سابق پرسپولیس و بازیکن فعلی تیم ماشین سازی در دیدار دیروز تیمش مقابل استقلال که با شکست 0-3 شاگردان فرهاد کاظمی همراه بود، 80 دقیقه در ترکیب تیمش به میدان رفت اما کار خاصی از پیش نبرد اما پس از مسابقه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به وضعیت جدول لیگ برتر و جایگاه استقلال در آن واکنش نشان داد و به آبی ها یادآوری کرد که پرسپولیس صدرنشین لیگ است. پستی که طبیعتا بدون پاسخ هواداران استقلال در اینستاگرام نمانده است.

تکلیف جپاروف: امروز

مدیران باشگاه استقلال با سرور جپاروف تماس گرفتند و به او گفتند ظهر امروز خودش را به باشگاه برساند تا با برگزاری جلسه ای در حضور منصوریان، تکلیف او را روشن کنند. به نوشته رادنیوز، استقلال که امکان استفاده از جباروف را تا پایان فصل ندارد، هر طور شده می خواهد جلوی قرارداد این بازیکن با باشگاه لوکوموتیو تاشکند را بگیرد چون در صورت پیروزی استقلال مقابل السد، این تیم با نماینده ازبکستان همگروه می شود . استقلالی ها برای سرور 3 پیشنهاد دارند؛ یا به استقلال خوزستان برو و بخشی از 150 هزار یورویی که این باشگاه می پردازد را بگیر، یا به اصفهان برو که در آسیا نیست و یا در تهران بمان و برای پیکان بازی کن.

برانکو به دنبال کریمی، نه روزبه

برانکو ایوانکوویچ با خرید روزبه چشمی موافق نیست. او به باشگاه پرسپولیس گفته لطفا آن کاری که در مورد اوکراینی ها انجام دادید را در مورد این بازیکن تکرار نکنید. من بازیکنی که نخواهم را بازی نمی دهم. اما مسئولان پرسپولیس به او گفته اند ما برای کمال کامیابی نیا جایگزین نداریم و ریسک است با یک هافبک دفاعی هم لیگ برتر را ادامه بدهیم و هم وارد آسیا شویم. آنطور که رادنیوز نوشته، برانکو گفته من بنز می خواهم، شما دنبال خرید فولکس هستید؟ خب، علی کریمی را جذب کنید. گویا در نهایت مدیران پرسپولیس و برانکو به توافق رسیدند اگر تا عصر امروز موفق به جذب علی کریمی از دینامو زاگرب شدند، این بازیکن را به خدمت بگیرند و اگر امکان خرید کریمی نبود، روزبه را بیاورند.

آشتی طاهری با آجرلو

سرپرست باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل تراکتورسازی تبریز با هم آشتی کردند.پس از اتفاق های زیادی که افتاد و در آستانه بازی حساس دو تیم حاشیه های زیادی به وجود آمد مهدی تاج جلسه ای را با طاهری و آجرلو برگزار کرد و ضمن آشتی دادن طرفین نکات لازم در خصوص این بازی حساس را به آنها گوشزد کرد.

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-02 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رادنیوز
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۰
ممنون که با منبع خبرها را بازنشر می دهید، این کار قابل تحسین است. البته از یک گروه حرفه ای غیر از این توقع نمی رود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر