فهرست
پشت پرده حذف یعقوب/ راهی برای ماندن جباری
پشت پرده حذف یعقوب/ راهی برای ماندن جباری

پشت پرده حذف یعقوب/ راهی برای ماندن جباری

آی اسپورت – احتمال حذف یعقوب کریمی از فهرست استقلال باعث شده تا هواداران این تیم به ماندن مجتبی جباری امیدوار شوند. یعقوب کریمی به دلیل نمایش‌‎های ضعیف و حاشیه‌های زیاد، گزینه اول خروج از لیست استقلال در نیم‌فصل است و با خروج نام او از لیست، آبی‌‎ها می توانند یک بازیکن دیگر را که احتمالا محسن کریمی خواهد بود، به فهرست خود اضافه کنند.

در روزهای اخیر احتمال حذف نام مجتبی جباری از لیست استقلال و کنار گذاشته شدن او از سوی باشگاه قوت گرفته است. این البته یکی از راهکارهای مدیران و کادر فنی برای بازگرداندن نام محسن کریمی هم بود. اما حالا که یعقوب کریمی تبدیل به گزینه اول استقلالی‌ها برای خروج از فهرست شده است، این امکان وجود دارد که جباری در استقلال ماندنی شود. با خط خوردن نام یعقوب کریمی، دیگر نیازی به حذف جباری برای باز شدن جا در لیست استقلال نخواهد بود و اگر مدیران این باشگاه کوتاه بیایند، هم جباری و هم محسن کریمی می‌توانند در ادامه به استقلال کمک کنند. این راهکاری است که هواداران استقلال هم از آن استقبال خواهند کرد و اصلا بعید نیست پشت پرده ماجرای حذف ناگهانی یعقوب کریمی همین باشد.  

۷۷ ۱  
آی اسپورت
2017-10-11 18:00:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۹
بهترین راه حل ممکنه اینه که باشگاه یک جشن باشکوه خداحافظی برای خسرو و مجتبی ترتیب بده و بعد هر دوتاشونو بعنوان دستیارهای شفر منصوب بکنه اینجوری دوتا ادم درست و حسابی و مستعد زیر نظر شفر تربیت میشوند و شر کنار گذاشته شدن 8 شاکی هم میخوابه!!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر