فهرست
مسلمان- سپاهان و مشکلی به نام قلعه‌نویی!
مسلمان- سپاهان و مشکلی به نام قلعه‌نویی!

مسلمان- سپاهان و مشکلی به نام قلعه‌نویی!

آی اسپورت - وضعیت محسن مسلمان در پرسپولیس طوری است که لحظه‌شماری برای جدایی او آغاز شده. برانکو البته در چند مصاحبه و از جمله در برنامه90 گفت که همه بازیکنانش را برای فصل بعد می‌خواهد، اما او در عمل قافیه را به محسن تنگ کرده. سختگیری‌های مربی کروات باعث شده کم‌کم مسلمان هم از پیله متانت و خویشتنداری چند ماه گذشته خارج شود. او که پیش از این حداقل به‌طور شفاهی ادعا می‌کرد تابع تصمیمات برانکو است و آنها را محترم می‌شمارد، حالا از اینکه در مسابقات مهم پرسپولیس سهمی ندارد برآشفته و کم‌کم اظهارنظرهای طعنه‌آمیز انجام می‌دهد؛ از توئیت کردن این جمله که: «به خدا دیگر بریدم» تا طرح این نقل قول از جانب او که: «من نقشی در قهرمانی نداشتم، از فیکس‌ها سوال کنید!»

معلوم نیست در این چند بازی آخر فصل چه اتفاقی رخ خواهد داد و آیا گره گور و مجهول روابط بین برانکو و مسلمان باز می‌شود یا نه؛ اما فعلا فضا طوری است که احتمال بالای جدایی شماره77 در پایان فصل وجود دارد. در این میان از سپاهان به‌عنوان جدی‌ترین گزینه مسلمان یاد می‌شود. محسن که سابقه بازی در اصفهان را دارد از چندی پیش با پیشنهاد چشمگیر سپاهان مواجه شده که حالا هر دو طرف هم آن را تایید کرده‌اند. پس فعلا این‌طور به نظر می‌رسد که مسلمان ظرف 24ساعت بعد از جدایی احتمالی از پرسپولیس می‌تواند به‌جمع طلایی‌پوشان کوچ کند، اما همه چیز به همین سادگی هم نیست و به‌نظر می‌رسد یک مانع بزرگ و غیرمنتظره در این زمینه پیش روی او قرار دارد؛ امیر قلعه‌نویی! شواهد بسیاری حاکی از آن است که قلعه‌نویی فصل آینده سرمربی سپاهان خواهد شد.

امیر البته مدعی شده فعلا با این باشگاه مذاکره نداشته، اما از آنجا که جدایی او از ذوب‌آهن قطعی به‌نظر می‌رسد و با توجه به بحران فعلی سپاهان، خاطرات خوش امیر از این تیم و اقامت فعلی او در اصفهان، به احتمال بسیار زیاد باید کار انتقال او روی نیمکت زردپوشان را تمام شده دانست. در این صورت اولین اتفاقی که رخ می‌دهد هوا شدن جذب مسلمان است. نه اینکه قلعه‌نویی به هافبک پرسپولیس اعتقاد نداشته باشد؛ نکته اینجاست که او ابتدای لیگ شانزدهم با صدور بیانیه‌ای رسما اعلام کرد به‌خاطر محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکن، از این تیم هیچ مهره‌ای نخواهد گرفت که درنهایت همین کار را هم کرد. حالا هم درست همین شرایط برای پرسپولیس وجود دارد و قلعه‌نویی که تا به حال هزار بار ماجرای معرفتش در اتخاذ آن تصمیم را به مردم و رسانه‌ها یادآوری کرده، چاره‌ای جز این ندارد که از سرخپوشان پایتخت بازیکن نگیرد. او خوب می‌داند که اگر سرمربی سپاهان شود و مسلمان را هم بگیرد، تا ماه‌ها باید طعنه و کنایه منتقدان را تحمل کند؛ آنچه به نظر یک مانع جدی برای حضور مسلمان در اصفهان محسوب می‌شود. چند هفته دیگر صبر کنید، حقایق بیشتری روشن خواهد شد.

همشهری ورزشی

۴ ۸  
آی اسپورت
2018-04-12 15:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
مهدی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۰۴
من موندم این نویسنده‌های همشهری ورزشی برای این خرعبلات پول هم میگیرن. قلعه نوعی هنوز به سپاهان نرفته و هیچ صحبتی هم راجع به بازیکنهای پرسپولیس نکرده. اونوقت چون پارسال قلعه نوعی از تراکتور بازیکن نگرفت نویسنده محترم نتیجه گیری کرده که از پرسپولیس هم بازیکن نمیگیره. به خدا اینجور نویسنده ها دارن تو ایران تلف میشن.
ویلی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۲۹
"مهدی" نغز گفتی.....از یه گزاره بین مربی ذوب آهن و تراکتور نتیجه گیری شده بازیکن پرسپولیس نمیره سپاهان!!
سوشاتاجی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
فرار مغزها نکنن ی وقت بیچاره میشیم
مهرداد
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
متن تخیلی تر از این کسی نخواهد دید

بافتنیارو خوب می بافی برادر

ناشناس
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
اتفاقا میگیره تا انتقام سروش رو بگیره
معین
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۲۰
چه دلیل احمقانه ای...انگار حالا که امیرخان از تراکتور بازیکن نگرفت بهش مدال دادند امیرخان هرکاری بکنه بازم پشت سرش هزارتا حرف و حدیث می بافن پس مطمئن باشید اگر مسلمان بخواد بره سپاهان رفتنیه!
محسن
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۵۴
هزاربار یادآوری کرده یا تو دوست داری هزاربار حساب کنی؟!!. درثانی،قلعه فکر کرده فقط همین یک تیم و همین یکبار محروم است و مرام به خرج داده.اخه نویسنده محترم و بدون سلیقه رنگی و با شعور و منطق؛فصل بعد چندتا تیم را خود فدراسیون محروم میکنه تا کار به فیفا نکشد،بامرامها باید بشینند و ور ور نگاه کنند؟!!! فرض که این شایعات در مورد سپاهان درست باشه،بازیکن را هوایی کرده اند یا سراغ بازیکن آزاد رفته اند؟
موراتا
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۵۱
میتونه توجیه کنه چون مربی تراکتور بوده مرام گذاشته و در مورد پرسپولیس چنین چیزی موضوعیت نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر