فهرست
20 پیشنهاد داخلی و خارجی؛ رامین لژیونر قطعی!
20 پیشنهاد داخلی و خارجی؛ رامین لژیونر قطعی!

20 پیشنهاد داخلی و خارجی؛ رامین لژیونر قطعی!

آی اسپورت – رامین رضاییان همزمان که مورد توجه باشگاه استقلال و علیرضا منصوریان قرار گرفته است در حال انجام کارهایش برای لژیونر شدن است. محمد رضا مهدوی بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس، پیگیر کار انتقال رامین رضائیان به اروپا است. او که خودش سابق بازی در اروپا را دارد، جلو افتاده تا عامل اصلی انتقال این بازیکن باشد.

مهدوی درباره پیشنهادهای رامین گفته است: «منصوریان هوش و ذکاوت زیادی دارد و به همین دلیل دست روی کاوه گذاشته است. رضائیان بالغ بر 20 پیشنهاد از داخل ایران، کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپا دارد ولی هدف او بازی در اروپاست. رفتن او به این قاره قطعی شده است و انشالله اگر بعضی دوستان سنگ اندازی نکنند، ظرف دو سه هفته آینده تیم جدید رضائیان مشخص می شود. هدف ما این است که رضائیان نیمکت نشین نباشد و جایی برود که فیکس بازی کند. سال جام جهانی است و این مسئله مهمی است. احتمالا مقصد او بلژیک یا هلند خواهد بود.»

۴۷ ۴  
آی اسپورت
2017-06-17 11:36:00
نظر دهید

۴ نظر
K
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۰۰
کیسه کشا ۲ ماه التماس کردن تا رامین بیاد
لنگپولیس ویتنام
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸
از التماس ها و ضجه های شما که بهتره بابت ستاره های پولکیتون!!
۲
سیروس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۱۴
ای خداااا، این ویتنامیه چی داره میگه!!! پرسپولیسی ها پولکی هستند؟! یا خیلی پر رو تشریف داری یا احتمالا برنامه مورد علاقه ات عمو پورنگه. پارسال همه دیدند اونهایی که پول اولویتشون بود انتخابشون استقلال بود. امسال هم که بدتر از پارسال شده تیم قاچعلیتون.
۶
آرش6
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۷
20 تا ؟؟؟؟ رونالدو هم اینقدر پیشنهاد نداره باو یه خالی ببندید باور کردنی باشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر