فهرست
فقط مسی می‌تواند سر میز بنزما بنشیند!
فقط مسی می‌تواند سر میز بنزما بنشیند!

فقط مسی می‌تواند سر میز بنزما بنشیند!

آی اسپورت - کریم بنزما ثابت کرده روحیه مبارزه‌طلبی رئال‌مادرید خیلی خوب شده و بعد از دوره‌ای که سفیدها دچار ضعف خودباوری شده بودند به تیم برگشته. این مهاجم فرانسوی می‌دانست در مستایا هم بعد از گل‌های زیادی که در این فصل زده بود باید طلایه‌دار خط حمله تیم باشد. در واقع در اسپانیا فقط لیونل مسی است که می‌تواند با او رقابت کند. قبل از اینکه در آخرین ثانیه‌های بازی با والنسیا گل مساوی را بزند، میل به گلزنی را نشان داد و بارها و بارها خط دفاع حریف را شکافت پیش از آنکه شوت پیش از آن کرنر تعیین‌کننده را بزند. او روی زانو افتاد وقتی توپش به بیرون رفت تا ثابت کند به‌عنوان یک حرفه‌ای و یک انسان چقدر انگیزه دارد.

بعد گل دقیقه 95 ثابت کرد رئال‌مادرید به بردن لالیگا در این فصل باور دارد و اینکه تیم زین‌الدین زیدان هرگز تسلیم نمی‌شود و تا آخر به مبارزه ادامه می‌دهد. بنزما نماینده تمام این ارزش‌ها است و مشارکت او و گل‌هایش اهمیت بسیاری در این راه دارد. ال‌کلاسیکو چهارشنبه برگزار می‌شود و دو تیم شانه‌به‌شانه رقابت می‌کنند بیشتر به‌خاطر بنزما.

انگیزه قهرمانی لیگ در تمام تیم دیده می‌شود. وقتی در اسفند گذشته زیدان برگشت رئال‌مادرید عمق لازم را نداشت اما حالا آنها می‌توانند امثال گرت بیل و وینیسیوس جونیور را به بازی بفرستند تا مسیر مسابقه را تغییر دهند. زیدان ریسک کرد و روی قرار دادن کاسمیرو در ترکیب اصلی ریسک نکرد اما به خواسته‌اش رسید. فدریکو والورده نشان داد می‌تواند به‌خوبی جای بازیکن برزیلی را در پست هافبک دفاعی پر کند اما جای خالی او در حرکات هجومی تیم خالی بود.

۱    
آی اسپورت
2019-12-18 01:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر