فهرست
بارسلونا ۵-۲ بتیس؛ غرش در نیوکمپ
بارسلونا ۵-۲ بتیس؛ غرش در نیوکمپ

بارسلونا ۵-۲ بتیس؛ غرش در نیوکمپ

آی اسپورت - بعد از شکست در گام نخست، بارسلونا مقابل بتیس به پیروزی ۵-۲ رسید. در آخرین مسابقه هفته دوم لالیگا، بارسلونا در نیوکمپ میزبان بتیس بود. دو تیمی که در هفته نخست طعم تلخ شکست را چشیده بودند. اما بارسا واکنش خوبی به شکست هفته نخست نشان داد و به پیروزی ۵ گله رسید. در عین تعجب این بتیس بود که به گل نخست رسید. همکاری تیمی بازیکنان میهمان در دقیقه ۱۵ به گل منجر شد. نبیل فکیر با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه بازی را ۱-۰ کرد. اما پیش از پایان نیمه نخست گریزمن گلزنی کرد. سانتر عالی سرخی روبرتو به پشت مدافعین بتیس، با ضربه تمام کننده گریزمن همراه شد و بازی در دقیقه ۴۱ مساوی شد.

بارسلونا در نیمه دوم توفانی شروع کرد و ضربه دیدنی و کات دار گریزمن در دقیقه ۵۰ گل دوم بارسلونا را رقم زد. سپس نوبت به کارلوس پرز رسید. او در نزدیکی خط محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک بغل پای زمینی بازی را ۳-۱ کرد. بارسلونا دست بردار نبود. دقیقه ۶۰ با یک توپگیری عالی در پشت محوطه، آلبا صاحب فرصتی ایدئال شد و او نیز بارسلونا را به گل رساند تا در ده دقیقه بارسلونا سه گل از حریف پیش بیفتد.

دقیقه ۷۷ نوبت به ویدال رسید. این بار گریزمن در نقش سازنده ظاهر شد و ضربه محکم ویدال به طاق دروازه رفت. دقیقه ۷۹ بتیس سکی از گل های خورده را جبران کرد. توپگیری بازیکنان میهمان در یک سوم دفاعی بارسلونا، با ضربه دیدنی لورن مورون بدل به گل دوم بتیس شد. در نهایت بارسلونا توانست با برتری ۵-۲ بازی را به پایان برساند.

۲    
آی اسپورت
2019-08-26 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر