فهرست
ادعای مایلی‌کهن: برانکو به خطر منافع شخصی رفت!
ادعای مایلی‌کهن: برانکو به خطر منافع شخصی رفت!

ادعای مایلی‌کهن: برانکو به خطر منافع شخصی رفت!

آی اسپورت - رفتن برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس با واکنش‌های متفاوتی از سوی پیشکسوتان این باشگاه روبرو شده است اما تنها کسی که تلویحا برانکو را به پول‌دوستی متهم کرده محمد مایلی کهن است. او در گفتگو با تسنیم درباره این اتفاق صحبت‌های عجیبی کرده است که می‌خوانید:

در این جدایی بحث منافع شخصی در میان بود،

وقتی منافع شخصی در کار باشد طبیعتاً این آقایان از کنار دلار به سادگی عبور نمی‌کنند. واقعیت این است که در این جدایی بحث منافع شخصی در میان بود، این در حالی است که نباید فراموش کنیم برانکو در چه شرایطی دوباره به ایران آمد. آن زمان برانکو مالیات نسبتاً هنگفتی داشت که باید پرداخت می‌شد و این اتفاق هم توسط باشگاه انجام شد. این مربی با سلام و صلوات آمد و در ابتدا هم دیدید که پرسپولیس نتایج خوبی نگرفت، ولی توسط باشگاه و هواداران به خوبی حمایت شد.

به مربی ایرانی هم این قدر فرصت می‌دهیم؟

در این چند سال باشگاه پرسپولیس بهترین امکانات و اختیارات را به برانکو داد و البته این مربی هم نتایج خوبی گرفت و افتخارات خوبی را برای پرسپولیس به دست آورد که این یک واقعیت است. البته باید یادمان باشد که ما به چه کسی چقدر فرصت دادیم و آیا این فرصت را در اختیار مربی ایرانی هم قرار می‌دهیم یا خیر. آیا در استقلال به علیرضا منصوریان فرصت داده شد؟

گل‌محمدی هم بیاید خرابش می‌کنند

سابقه نشان داده است که ما در این بحث بیشتر دنبال گزینه خارجی بوده‌ایم و زمان لازم را هم به مربی ایرانی نمی‌دهیم. اگر یک مربی ایرانی دو بازی نتیجه نگیرد علیه او شعار می‌دهند تا کنار برود. گل‌محمدی هم بیاید، باز هم خرابش می‌کنند. ما تحمل زمان دادن به مربیان ایرانی را نداریم. گل‌محمدی قبلاً هم سرمربی پرسپولیس بود و دیدید که آن زمان چه اتفاقاتی رخ داد.

در مورد بودیمیر سر پرسپولیس کلاه رفت

پرسپولیس در حالی که با پنجره بسته روبه‌رو بود تا فینال لیگ قهرمانان آسیا جلو رفت، ولی وقتی پنجره باز شد، بازیکنان خوبی به تیم اضافه شدند. متأسفانه این تیم با وجود جذب بازیکنان جدید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حذف شد. البته در مورد بودیمیر سر پرسپولیس کلاه رفت و بعدها مشخص می‌شود که باشگاه پرسپولیس چقدر به این بازیکن پول داده است.

 

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-06-17 20:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰
11 ماه صبر کرد حقوقش رو ندادن توقع داشتی چیکار کنه؟
۷
حسن
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۶
قورباغه های هفت تیر کش، یکی یکی پیداشون میشه و از تو سوراخهاشون میان بیرون. 4سال تو سوراخ موندن سخته دیگه
۸
حسین اهوازی
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۱
چرا چرت میگید مگه برانکو پرسپولیسیه یا اصلا مگه ایرانیه؟ همین فردا استقلال 5میلیون دلار بدن پشتک هم میزنه و میاد
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر