فهرست
توضیح سرمربی پورتو برای هواداران ایرانی
توضیح سرمربی پورتو برای هواداران ایرانی

توضیح سرمربی پورتو برای هواداران ایرانی

آی اسپورت - فرداشب در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا پورتو میهمان مارسی است. این تیم در جدول گروه، پشت سر منچسترسیتی 9 امتیازی با 6 امتیاز ایستاده است. المپیاکوس و مارسی نیز با 3 و صفر امتیاز در جایگاه سوم و چهارم قرار دارند.

سرجینیو کونسیسائو در نشست خبری این بازی در خصوص اینکه آیا مهدی طارمی در ترکیب اصلی بازی می‌کند، گفت: آیا طرفداران می‌خواهند طارمی در ترکیب اصلی بازی کند؟ آیا آن طرفداران از ایران هستند؟ بله ممکن است طارمی و مارگا در کنار هم بازی کنند، آنها در تمرینات با هم بازی می‌کنند. ما تا زمان زیادی با یک مهاجم بازی می‌کردیم و همین را هم می‌خواهیم ادامه دهیم زیرا فصل پیش نیز با یک مهاجم خوب کار کردیم.

وی ادامه داد: اخیراً سعی کردیم که مهاجم دوم نیز به ترکیب اضافه کنیم ولی بازی کردن به سبک 2-4-4 به مانند 4-2-4 نیست. من بازیکنانی را انتخاب می‌کنم که رقابت طلب باشند و با هم جفت و جور باشند. بازیکنانی که بتوانند در بازی‌ها پیروز شوند.

سرمربی پورتو گفت: من 2 بار در لیگ قهرمانان اروپا از مرحله گروهی صعود کرده‌ام. از کسی هم در خصوص ترکیب چیدن تاثیر نمی‌گیرم چه آن فرد خارجی باشد چه در داخل باشگاه حضور داشته باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2020-11-24 19:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، ۱۹:۰۰
حالا طارمی فیکس باشد یا نباشد به شماها چه ؟ چی به شما میرسد به جای اینکارها مرغ بخرید برای خانواده تان و به فکر کار برای خانواده باشید نه وقت خودتان را تلف کنید حرص فیکس بودن این چولمنگ را بخورید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر