فهرست
آمار خوب حسینی؛ ۶ برد و ۵ کلین‌شیت در ۸ بازی
آمار خوب حسینی؛ ۶ برد و ۵ کلین‌شیت در ۸ بازی

آمار خوب حسینی؛ ۶ برد و ۵ کلین‌شیت در ۸ بازی

آی اسپورت - سید حسین حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال که این روزها بیشتر در ترکیب ثابت آبی پوشان مورد استفاده قرار می‌گیرد، آمار فوق‌العاده‌ای از خود به جای گذاشته است. سید حسین حسینی در این فصل ۸ بار برای آبی پوشان به میدان رفته و در این ۸ بازی تنها ۳ گل در ۳ بازی دریافت کرده و ۵ بار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

در ۸ دیداری که استقلال با حسینی به میدان رفته، ۶ پیروزی، یک مساوی و تنها یک شکست برای این تیم به دست آمده تا شاگردان شفر با حسینی در لیگ برتر ۱۹ امتیاز از ۲۴ امتیاز ممکن را گرفته باشند که این را می‌توان آماری فوق‌العاده دانست. حسینی تا این هفته در لیگ برتر دو بار مقابل سپاهان، دو بار مقابل سایپا و یکبار هم مقابل تیم‌های فولاد، سپیدرود، نفت مسجد سلیمان و نساجی به میدان رفته است.

دروازه حسینی در هر یک از این سه بازی مقابل سپاهان، سایپا و فولاد یک بار باز شد و در پنج بازی مقابل سپید رود، نفت مسجد سلیمان، نساجی، سایپا و سپاهان کلین شیت کرد و نکته آخر این که دروازه سید حسین حسینی تنها یک بار و آن هم مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی باز شده و در دو مورد دیگر دروازه او در بازی‌های خارج از خانه باز شده است. نتایج بازی‌های استقلال که حسینی دروازه‌بان بوده به شرح زیر است:

هفته ۹؛ سایپا یک-استقلال ۲

هفته ۱۰؛ استقلال صفر-سپاهان یک

هفته ۱۵؛ سپیدرود صفر-استقلال ۵

هفته ۲۰؛ فولاد یک-استقلال ۳

هفته ۲۱؛ استقلال یک-نفت مسجد سلیمان صفر

هفته ۲۲؛ استقلال یک-نساجی صفر

هفته ۲۴؛ استقلال صفر-سایپا صفر

هفته ۲۵؛ سپاهان صفر-استقلال یک

  ۱  
آی اسپورت
2019-04-15 17:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Majid
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۵۶
اگه جوگیر نشه دروازه بان خوبیه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر