فهرست
مشکل عجیب نورافکن؛ ترافیک در همه پست‌ها
مشکل عجیب نورافکن؛ ترافیک در همه پست‌ها

مشکل عجیب نورافکن؛ ترافیک در همه پست‌ها

آی اسپورت - یکی از دغدغه‌های شیرین شفر، ترافیک موجود در چند پست است که انتخاب نفرات مورد نظر او برای ترکیب اصلی را بسیار سخت می‌کند. از جمله پست‌هایی که شفر در نیم‌فصل نخست هم در آن احساس کمبود نمی‌کرد، دو پست دفاع چپ و هافبک دفاعی بود. زکی‌پور، سهرابیان و تیموری ۳ مدافع چپ و علی کریمی به همراه فرشید باقری ۲ هافبک دفاعی این تیم بودند که در مواقع لزوم روزبه چشمی هم در این پست به کار گرفته می‌شد. امید نورافکن یکی از بازیکنان جوان و موفق فوتبال کشورمان است که بازوبند کاپیتانی تیم فوتبال امید نیز بر بازوی او بسته می‌شود. این بازیکن بعد از تجربه کردن نیم‌فصل ناموفق در تیم شارلوا بلژیک، به صورت قرضی به جمع آبی‌پوشان باز گشت.

بازگشت این بازیکن به استقلال هم شیرین است و هم باعث سخت‌تر شدن کار شفر برای انتخاب بهترین‌ها می‌شود. این که شفر چه برنامه‌ای برای استفاده از نورافکن دارد را تنها خودش می‌داند و این سرمربی استقلال است که باید پاسخ این سئوال را بدهد که قرار است نورافکن در دفاع چپ بازی کند یا هافبک میانی؟ اما حضور نورافکن در هر کدام از این پستها، تراکم موجود را بیشتر کرده تا کار شفر برای انتخاب بهترین‌ها سخت‌تر شود.

مهر

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-02-03 17:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Hosein
يكشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۵۰
تو این چند روز هوادارای پرسپولیس انقدر بند و تبصره از سازمان لیگ واسه ما رو کردن که آدمو متحیر میکنه، آقا بزارید دو روز از باز شدن پنجرتون بگذره بعد دَم از قانون و بندو تبصره بزنید.
تو اگر طبیب بودی
سر خود دوا نمودی

۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر