فهرست
آقای رونالدو؛ از هم‌تیمی‌هایت عذرخواهی کن!
آقای رونالدو؛ از هم‌تیمی‌هایت عذرخواهی کن!

آقای رونالدو؛ از هم‌تیمی‌هایت عذرخواهی کن!

آی اسپورت – جنجالی که کریستیانو رونالدو در بازی اخیر یوونتوس مقابل میلان به راه انداخت، همچنان سوژه اصلی رسانه‌های ورزشی در ایتالیاست. رونالدو که بابت تعویضش در نیمه دوم بازی به شدت عصبانی بود بعد از تعویض در حالی که کلماتی را نیز به نشانه اعتراض می‌شد از او شنید به رختکن رفت و بعد بلافاصله بدون هماهنگی از ورزشگاه یوونتوس خارج شد، در حالی که هنوز بازی به پایان نرسیده بود.

روزنامه ایتالیایی «گاتزتا‌ دلو اسپورت» در خبری اختصاصی در مورد راه‌حلی که یوونتوس برای آرام کردن اوضاع در نظر گرفته، نوشته است. این روزنامه نوشته مسئولان یوونتوس می‌خواهند بدون اینکه سروصدای زیادی ایجاد شود و فضای آرام و روند رو به رشد تیم در این فصل لطمه بخورد، اقدامی در این مورد انجام دهند. جنجال کریستیانو رونالدو یکی از معدود موضوعات جنجالی این فصل در یوونتوس بوده است، فصلی که برای بیانکونری تا اینجا با آرامش پیش رفته بود.

برد یک‌شنبه شب مقابل میلان، برای یووه بسیار مهم بود چراکه این تیم را همچنان بالاتر از اینتر که رقیب جدی آن‌ها در راه قهرمانی این فصل لیگ ایتالیا به‌شمار می‌رود، نگه داشت. اما خوشحالی آن‌ها نمی‌تواند مشکلی که بابت تعویض رونالدو به وجود آمد را پنهان نگه دارد، تعویضی که اتفاقاً به سود یووه تمام شد چراکه برد یک بر صفر آن‌ها به لطف گلی به دست آمد که توسط پائولو دیبالا زده شد و دیبالا همان بازیکنی بود که نیمه دوم جانشین کریستیانو رونالدو شده بود.

یووه به‌طور معمول مشکلاتی این‌چنینی را با آرامش حل می‌کند چراکه این رویه کاری آندرئا آنیلی مدیر این باشگاه است. در کنفرانس رسانه‌ای بعد از بازی نیز از حرف‌های مائوریتسیو ساری سرمربی تیم می‌شد فهمید که یووه‌ای‌ها نمی‌خواهند این ماجرا را مهم جلوه دهند: «اگر او قبل از پایان بازی ورزشگاه را ترک کرده باید این موضوع را با هم‌تیمی‌هایش حل کند.» این حرف‌ها را ساری بعد از بازی زد و وانمود کرد که خود او هیچ مشکلی با این اتفاق ندارد.

حالا باشگاه یوونتوس قصد دارد رونالدو را به یک جلسه غیررسمی با حضور پاول ندود و فابیور پاراتیچ دو مدیر باشگاه دعوت کند و در این ملاقات این دو مدیر قرار است کریس را توجیح کنند که این رفتارش نمی‌تواند به روند تیم کمک کند و اینکه از او بخواهند دیگر چنین اتفاقی را تکرار نکند. طبق نوشته گاتزتا، پاول ندود یک‌شنبه شب بعد از بازی با ژرژ مندس مدیر برنامه‌های رونالدو تماس گرفته و در این مورد با او صحبت کرده است.

از طرف دیگر گفته می‌شود بازیکنان یوونتوس و به ویژه بزرگتر‌های این تیم نیز به نوبه خود توقع دارند و منتظر هستند که کریس رونالدو بابت رفتار خود از هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کند یا دست‌کم در این مورد توضیح شفافی را در رختکن تیم ارائه دهد تا جلوی تکرار چنین اتفاقاتی در تیم گرفته شود. باید دید رونالدو حاضر می‌شود در این مورد کوتاه بیاید و بابت حرکتی که انجام داده است از هم‌تیمی‌های خود عذرخواهی کند یا نه. اتفاقی که می‌تواند تأثیر زیادی در روند تیمی یوونتوس در این فصل داشته باشد.

 

خبر ورزشی 

۳    
آی اسپورت
2019-11-13 13:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر