فهرست
محمد نوریفر روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «دومین پیروزی...
محمد نوریفر روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «دومین پیروزی...

۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

محمد نوریفر روزنامه‌نگار ورزشی نوشت: «دومین پیروزی متوالی استقلال در بازی‌های بزرگ فصل با گلی در کلاس جهانی به دست آمد. کسی متوجه نشد چرا گل سالم علی کریمی مورد قبول قرار نگرفت اما پاتوسی یک شب طلایی را برای هواداران استقلال رقم زد. صحنه گل پاتوسی در دقیقه ۹۷ بازی با سپاهان تا این لحظه بهترین تصویری است که استقلال در این فصل به نمایش گذاشته. حالا ثانیه به ثانیه بازی پرسپولیس با سایپا برای استقلال حیاتی است.»
آی اسپورت
2019-04-12 21:30:59
نظر دهید

۶ نظر
ع ع ب
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۴۹
حالا ثانیه به ثانیه بازی پرسپولیس با سایپا برای استقلال حیاتی است.» ؟؟؟؟؟؟؟ این یعنی چی اونوقت ؟؟؟!!!!
@
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۱۰
اینا موقع باخت استقلال کجا هستن؟ یکی بگه منبع این کمک های مالی که 500 میلیون 500 میلیون خرج میشه کجاست که سرمربی پرسپولیس 11ماهه حقوق نگرفته و استقلال بابت هر بردش بعد خرید 30 تا بازیکن باج میخواد.
امید
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۲۱
باور کن پرسپولیس هم قهرمان نشه شما به صدر جدول نمی رسید. اگه به پدیده توی مشهد ببازید حتی ممکنه سهمیه هم نگیرید. پرسپولیس هم سایپا را پرگل میبره. یعنی همون نیمه اول امان نمیده و بازی را تمام میکنه. به جایی نمیرسه که علی دایی واسه شما لاشی بازی دربیاره
Fem
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۰۴
یک روش خوب برای تثبیت یک سرمربی .
۷
امیرعباس
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۴۰
البته اگر علی دایی دو امتیازیو که از استقلال گرفته یک امتیاز نذاره سرش تو سینی طلا تقدیم پرسپولیس بکنه!منکه بعید میدونم!
۳
فرهاد
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۳۶
اتفاقا گل استنلی در بازی رفت هم زیباترین صحنه سپاهان در این فصل بود. اگر علیمحمدی مثل ماست پاس رو به عقب نمی داد و شهباززاده گل خالی را بیرون نمی زد الان روی ابرها نبودید هر چند سپاهان ما در حد قهرمانی نیست و حقش قهرمانی نیست ولی در حدی هم نیست که به تیمی مثل استقلال در اصفهان ببازد این ترقه ها هم حربه سرخابی ها در اصفهان است خود ما نفوذی ها را که 2 نفر بودند در جایگاه خودمان کشف و دست نیروی انتظامی دادم هر دو استقلالی بودند چرا در بازیهای دیگر در اصفهان کسی ترقه نمی زند؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر