فهرست
جزییات جریمه گادوین و فرشاد؛ برخورد شدید!
جزییات جریمه گادوین و فرشاد؛ برخورد شدید!

جزییات جریمه گادوین و فرشاد؛ برخورد شدید!

آی اسپورت – گادوین منشا و فرشاد احمدزاده طی ماه‌های اخیر، دردسرهای زیادی برای باشگاه پرسپولیس ساخته و با حاشیه سازی‌های‌شان، اعصاب هواداران را خرد کرده‌اند. آخرین نمونه آن نیز، ایجاد درگیری فیزیکی در محل تمرین سرخپوشان بود که باعث شد برانکو روی نام هر دو نفر برای بازی با نفت تهران، خط قرمز بکشد.

باشگاه هم این دو را به کمیته انضباطی فراخواند که عصر روز شنبه، این کمیته با حضور گرشاسبی، حاجی بیگی، کاشانی و ظفرقندی تشکیل جلسه داد و در نهایت آرای خود را صادر کرد. آرایی که البته به صورت کامل منتشر نشد. اما در این زمینه، یکی از نزدیکان به باشگاه پرسپولیس جزئیات تازه‌ای را افشا کرده است. این فرد گفت: «منشا و فرشاد در اردوی امارات که چند ماه قبل و پیش از بازی با الهلال عربستان داشتیم، بی انضباطی‌هایی مرتکب شدند که با جریمه 50 هزار دلاری اما تعلیقی از سوی باشگاه مواجه شدند.»

این فرد که نمی‌خواست نامش فاش شود ادامه داد: «با توجه به درگیری فیزیکی این دو بازیکن، جدا از آن که جریمه 50 هزار دلاری گذشته، از حالت تعلیقی به اجرایی در می‌آید، برای دو بازیکن 10 درصد کسر از قرارداد نیز در نظر گرفته شده است. البته باشگاه می‌توانست به همکاری خود با این دو بازیکن خاتمه دهد اما تصمیم بر این شد که به علت مشکلات فراوان و ابراز پشیمانی هر دو نفر، منشا و احمدزاده از روز دوشنبه و با قبول کسر قرارداد و جریمه‌های خود به تمرینات برگردند.»

همچنین شنیدیم گویا 10 درصد دیگر از قرارداد هر دو بازیکن به صورت تعلیقی کسر شده که در صورت تکرار بی نظمی‌ها، این 10 درصد نیز به جرائم گذشته اضافه می‌شود که در نهایت به 20 درصد کسر قرارداد به علاوه 50 هزار دلار جریمه نقدی محکوم خواهند شد. با این حساب و برای جلوگیری از چنین اتفاقی، فرشاد و منشا باید بیش از گذشته حواس‌شان را جمع کنند.

 

خبر ورزشی

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-01-07 13:09:00
نظر دهید

۱ نظر
هوادارتاج کبیر
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۴
از این پس نام تیم لنگی به چاله میدون تغییر پیدا می کند هههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر