فهرست
تخفیف به کی‌روش؛ تمدید به شرط سکوی آسیا
تخفیف به کی‌روش؛ تمدید به شرط سکوی آسیا

تخفیف به کی‌روش؛ تمدید به شرط سکوی آسیا

آی اسپورت - در خبرها آمده بود قرارداد کی روش در صورت قهرمانی تیم ملی در جام ملت های آسیا تا جام جهانی 2022 تمدید خواهد شد. اما اکنون به نظر می رسد این قرارداد در صورت نایب قهرمانی تیم ملی در جام ملت ها و حتی سومی در این تورنمنت بزرگ قابل بحث و تمدید خواهد بود. به این خاطر که اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در نشست دیروز خود مصوب کردند در صورت دومی و سومی تیم  ملی در جام ملت ها هم به ملی پوشان پاداش داده شود.  

طالقانی، یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا اعضای هیأت رئیسه قولی از کی‌روش برای قهرمانی در جام ملت ها گرفته‌اند یا خیر؟ گفت: «به هر حال یک صحبت‌هایی مطرح شده ولی در نشست روز گذشته مقرر شد اگر تیم ملی ایران در جام ملت‌ها مقام اول تا سوم را کسب کنند پاداشی برای ملی‌پوشان در نظر گرفته خواهد شد. تیمی که نتیجه بگیرد باید تشویق شود و این تشویق هم در اولویت برنامه‌های هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال است.»

پاداش کی روش هم در صورت کسب این عنوان ها تمدید قرارداد تا جام جهانی بعدی است.  

 

ورزش سه

۲ ۴  
آی اسپورت
2018-09-18 13:50:00
نظر دهید

۴ نظر
اکبر
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
از الان دارن لفظ قهرمان نشدن رو میدن نامردا
۵
فرهاد
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
هر طور شده و با هر قیمت و دولتی میخوان فرداد کیروش رو ببندن . حتما خیریتی داره . آخه کیروش به آزمون جان و پدر گرامیش ، زنوزی خان و ایرلاینش و الباقی گروگانهای فدراسیونی و بازیکن قول داده قول داده بمونه . بهتره می گفتن اگه تیم ملی ششم هم شد شامل این پاداش میشن . واقعا همه رو سر کار گذاشتن . فدراسیون هم که گفته خصوصی است و بازنشستگی نداره
**
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۲۸
عزیز جان.تو اسیا و خصوصا جام ملتها همیشه عربها چون این بازیها از نظر فیفا دوره هر کاری خواستن با تیم ملی ایران کردن.در واقع همیشه عربها با روسهای مختلف در جاهای حساس به ایران ضربه زدن و شرایط سیاسی امروز ما هم که دیگه مشخصه.بدون تردید در دور قبلی با زد و بند در داوری راحت ایران رو ده نفره کردن.اگه این اتفاق نمی افتاد ایران راحت فینالیست میشد.
۵
حمید
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
انشااله هم قهرمان میشیم و هم قرارداد کی روش تا 2022 تمدید میشه
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر