فهرست
تکذیب روز؛ کی‌روش را افاضلی نیاورد
تکذیب روز؛ کی‌روش را افاضلی نیاورد

تکذیب روز؛ کی‌روش را افاضلی نیاورد

آی اسپورت - در ویکی‌پدیای هومن افاضلی مربی سابق تیم ملی امید و دستیار دایی و برانکو از عباس ترابیان نقل شده که این مربی کی‌روش را به تیم ملی آورده است. دیروز با رئیس سابق کمیته بین‌الملل فدراسیون تماس گرفتیم تا او توضیحاتی در این باره بدهد: «من گفتم افاضلی کی‌روش را معرفی کرده یا آورده؟ اصلاً صحت ندارد، من چنین چیزی نگفته‌ام.»

ترابیان در این باره توضیح می‌دهد: «ما آن موقع کمیته فنی داشتیم که آقای افاضلی هم در آنجا حضور داشتند. ما درباره سه گزینه بحث داشتیم که یکی از آن‌ها کی‌روش بود. بنده نظرم روی یک مربی فرانسوی بود که حتی به این کشور هم رفتم و با او مذاکره کردم. آقای محصص نظرش روی آقای آنتیچ بود که قبلاً هم سابقه سرمربیگری رئال‌مادرید و بارسلونا را داشت. آقای کفاشیان، اما نظرش روی کارلوس کی‌روش بود، همین‌طور افاضلی هم چند بار تکرار کرد که کی‌روش مربی خوبی است و نظرش روی اوست. حالا اینکه ایشان کی‌روش را پیشنهاد داده باشند، چیزی نیست که من یادم بیاید. یک نفر از خارج از کشور کی‌روش را برای اولین بار به خود آقای کفاشیان پیشنهاد داد.»

ترابیان اضافه می‌کند: «آن موقع من و آقای کفاشیان صحبت کردیم که کسی نفهمد با کی‌روش مذاکره می‌کنیم. حتی آقای تاج که آن موقع نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال بود از من پرسید و گفتم نمی‌توانم بگویم که ایشان حتی با من دعوایش شد که من معاونم. آقای نبی که دبیر کل فدراسیون بود هم از دست من ناراحت شد.»

     
آی اسپورت
2020-04-07 11:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر