فهرست
وعده سید جلال؛ به وفاداری ما شک نکنید
وعده سید جلال؛ به وفاداری ما شک نکنید

وعده سید جلال؛ به وفاداری ما شک نکنید

آی اسپورت – اینکه مهدی طارمی به عنوان یکی از عوامل محرومیت پرسپولیس – نه مقصر بلکه یکی از عوامل- از اولین افرادی بود که باشگاه را ترک کرد باعث شده که هواداران به شدت علیه او موضع بگیرند و نسبت به وفاداری دیگر بازیکنان نیز در این موقعیت حساس محرومیت نقل و انتقالاتی شک داشته باشند. اما سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به هواداران این اطمینان را می‌دهد که قرار نیست بازیکنان در این وضعیت پرسپولیس را ترک کنند. حرف‌های سید جلال را در این باره بخوانید:

طارمی خوب موقعی رفت

من این مساله را قبول ندارم. ابتدا باید بگویم که فوتبال حرفه‌ای است. از کجا معلوم که طارمی در پرسپولیس می‌ماند و مثلا خدای ناکرده به خاطر مصدومیت شدید باشگاه او را کنار نمی‌گذاشت؟ باشگاه و بازیکن در عین حال که منافع تیم و هوادار را دنبال می‌کنند باید منافع خودشان را هم در نظر بگیرند. در ضمن این مساله را در نظر بگیرید که مهدی در این انتقال بیشترین سهم را به باشگاه داده و از نظر مالی در این شرایط بی‌پولی شرایط خوبی را ایجاد کرده است. مهدی دو ماه دیگر با باشگاه قرارداد داشت و فکر می‌کنید کار سختی بود بعد از این مدت باشگاه را ترک کند؟ آیا الان که بعد از محرومیت باشگاه الغرافه او را خواسته، در پایان فصل بعد از چند بازی و احتمالا درخشش در بازی‌های باقی‌مانده نمی‌توانست بار دیگر با پیشنهاد مناسب دیگری جدا شود؟ آن زمان به عنوان بازیکن آزاد هم می‌رفت و یک ریال هم به پرسپولیس نمی‌رسید اما مهدی زمانی رفت که از جدایی‌اش باشگاه هم به نفع برسد. باید پای حرف و درد دل مهدی هم بنشینید و مسلما به زودی او نیز حرف خواهد زد و این مسائل را بیان می‌کند. نباید او را تحت فشار قرار داد و در روزگاری که هیچکس از یک ریال خود نمی‌گذرد مهدی سودی چند میلیاردی نصیب باشگاه کرد و از قرارداد این فصل خود نیز گذشت.

بازیکنان هیچ وقت کم نگذاشتند

در مورد مهدی من صحبتم را گفتم و مطمئنا مهدی نیز حرف‌هایی خواهد داشت. در مورد دیگر بازیکنان هم مسلما همانطور که گفتم در همین مدت هم خیلی مواقع وفاداری خودشان را نشان دادند. چقدر در این مدت با توجه به قهرمانی در لیگ برتر، قهرمانی در سوپرکاپ و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان و مطالبات قراردادی در خصوص آن حرف زدند؟ اعتصاب کردند؟ کم گذاشتند و تمرین را تعطیل کردند؟ بازیکنان فقط به تمرین و 90 دقیقه تلاش در کنار هواداران فکر می‌کنند. ما در شرایط خیلی حساسی با توجه به محرومیت از نقل و انتقالات مواجه هستیم و این مساله ذهن بازیکنان را هم مشغول کرده‌ است. در این دو سال بازیکنان خوبی داشتیم و اما متاسفانه مثل دیگر باشگاه‌ها نتوانستیم هزینه کنیم. این را هم بگویم که آقای هدایتی هم خیلی کمک کردند. من باید موضوعی را بگویم که بعد از صحبت‌های ایشان در برنامه نود اعتراض من از سوی ایشان بد برداشت شد و به هیچ عنوان منظور من ایشان نبود. آن زمان من عصبانی بودم که تیم نتیجه نگرفته اما به هیچ عنوان منظورم ایشان نبود و کاش همه مثل ایشان می‌آمدند و به تیم کمک می‌کردند. خوشبختانه تیمی هستیم که هر چقدر هزینه شده به همان اندازه نتیجه گرفته است!

به وفاداری ما شک نداشته باشید

اکنون حدود 11 بازیکن آزاد داریم که قراردادشان در پایان فصل تمام می‌شود. من به وفاداری تک تک آنها اطمینان دارم و آن را به عینه در تمرین و بازی‌ها دیده‌ام و می‌دانیم که باشگاه هم بعد از تمدید قرارداد با برانکو ایوانکوویچ به دنبال این است تا در فرصت مناسب با بازیکنان نیز صحبت کند. من نیز به نوبه خودم تمام تلاشم را خواهم کرد تا بازیکنان با شرایط باشگاه هماهنگ باشند و نباید چیزی که در طول سه سال به سختی به دست آورده‌ایم آسان و ساده از دست بدهیم. بار دیگر می‌گویم به وفاداری و تعصب بازیکنان شک نداشته باشید. امیدوارم باشگاه نیز شرایط مناسبی برای فوتبال و زندگی حرفه‌ای آنها به وجود بیاورد.

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-01-15 13:58:00
نظر دهید

۳ نظر
Perspolis
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۴
وفاداري شما به پرسپوليس نه بلكه به كيروش اثبات شده است. اون موقعي كه به بهانه مصدوميت تو بازي مقابل الهلال كه تيم بهت احتياج داشت خودتو به مصدوميت زدي. كادر پزشكي تيم پرسپوليس گفته بوددمدت مصدوميت سيدجلال ١٠ روز طول ميكشه اما درست تا بعد از بازي رفت با الهلال كه تيم بدون مهمترين عناصر دفاعيش مقابل الهلال قرار گرفت و به خاطر خيانت سيد جلالطوري شكست خورد كه حذفش مسجل شد. بعد كه كيروش خيالش از عدم صعود پرسپوليس به فينال راحت شد به نوچه هاش دستور داد برگردند به تيم. البته دو تا نوچه تابلو ترش قبلاً يكي محروم و ديگري به بلژيك ديپورت شده بودند. خيانت از اين بزرگتر به تيم باشگاهيت كه در يك قدمي رسيدن به بزرگترين روياي تماشاگراش اينطور تو كاسه اش گذاشتي؟از سازماندهي اعتصاب قبل از دربي در زمان علي دايي هم ياد كنيم. جلال دفاع خوبيه ولي وفاداريش جاي ديگه است.
محمد
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۶
معرقت و شخصیت سید جلال حسینی اثبات شده است. برد و باخت در فوتبال همیشه است به امید موفقیت روزافزون پرسپولیس.
SS
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
قيافرو ترو خداااا.بلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر