فهرست
ماشین‌ ۰-۱ شهرخودرو؛ یحیی امتیاز نمی‌دهد!
ماشین‌ ۰-۱ شهرخودرو؛ یحیی امتیاز نمی‌دهد!

ماشین‌ ۰-۱ شهرخودرو؛ یحیی امتیاز نمی‌دهد!

آی اسپورت – روی یک اشتباه از مدافعان و دروازه بان ماشین سازی، تیم شهرخودرو به سومین پیروزی متوالی خود در لیگ نوزدهم رسید. هفته سوم لیگ برتر؛ شنبه: ۹۸/۰۶/۲۳؛ ساعت ۱۹:۰۰

استادیوم: بنیان دیزل تبریز/ تماشاگر: ۶۵۰ نفر

داور: علی میرغفاری؛ کمک‌ها: محمدرضا منصوری و مهدی عالیقدر؛ داور چهارم: وحید سیفی/ کمک داوران خط: محمدحسین ترابیان و حسین زیاری/ ناظر داوری: یدالله جهانبازی.

ماشین‌سازی تبریز: حامد لک، ادواردو دوسانتوس، مسیح زاهدی، عزیز معبودی(46- اتابک زارعی)، محمد مسلمی‌پور، شاهین توکلی، احمدرضا زنده‌روح، سامان نریمان‌جهان، فرید بهزادی‌کریمی(83- فردین عابدینی)، شاهین ثاقبی، محمد قادری(۶۷- علی آل‌کثیر)

سرمربی: رسول خطیبی

شهر خودرو مشهد: سید مهدی رحمتی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، فرشاد فرجی، محمدعلی فرامرزی، علی نبی‌زاده، اکبر صادقی، کارلوس آلبرتو رودریگز(۶۲- رضا صدری)، سعید صادقی، حسین مهربان، یونس شاکری

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

اخطار

احمدرضا زنده‌روح(۶۶)، علی آل‌کثیر(۷۳) و شاهین ثاقبی(۹۰) از ماشین‌سازی

علی نعمتی(68)، سعید صادقی(88) و رضا صدری(90) از شهرخودرو

شرح گل

ماشین‌سازی صفر - شهرخودرو ۱ (دقیقه ۲۶ : حسین مهربان): توپ ارسالی از میانه زمین را شاکری، مهاجم شهرخودرو با ضربه پشت سر زد که در ادامه معبودی، مدافع راست ماشین‌سازی با ضربه سر به عقب پاس داد که در ادامه ناتوانی توکلی در دفع توپی که می‌توانست دراختیار لک قرار بگیرد موجب شد تا حسین مهربان از این فرصت استفاده کند و به راحتی گل اول تیمش را به ثمر رساند.

لحظات حساس

۰۳:۱۰- یونس شاکری، مهاجم شهرخودرو در زمان ورود به محوطه جریمه ماشین‌سازی نقش بر زمین شد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت که میرغفاری دستور به ادامه بازی داد.

۰۶:۲۸- دفع توپ ارسالی از جناح راست زمین توسط مدافعان ماشین‌سازی به سعید صادقی، هافبک شهرخودرو رسید که شوت بی‌دقت او به بیرون رفت.

۱۸:۳۳- شاهین ثاقبی، هافبک ماشین‌سازی تا پشت محوطه جریمه شهرخودرو پیش رفت که شوت محکم زمینی او بعد از اصابت به علی نعمتی و دفع توپ مهدی رحمتی راهی کرنر شد.

۱۹:۱۰- شوت راه دور زاهدی، مدافع ماشین‌سازی با فاصله زیادی از دروازه شهرخودرو به بیرون رفت.

۲۱:۱۰- پاس نریمان‌جهان و ضربه ناگهانی فرید کریمی، وینگر ماشین‌سازی از روی دروازه شهرخودرو به اوت رفت.

۳۲:۳۳- شوت پای چپ محمد مسلمی‌پور، مدافع چپ ماشین‌سازی از زاویه بسته را مهدی رحمتی در دو مرحله جمع کرد.

۳۷:۵۳- قادری می‌توانست روی پاس چیپ زنده‌روح به پشت مدافعان شهرخودرو موقعیت خطرناکی ترتیب دهد که شوت کم‌دقت او به بیرون رفت.

۵۰:۴۳- ضربه ایستگاهی دو ضرب ماشین‌سازی در سمت راست محوطه جریمه شهرخودرو را نریمان‌جهان به اتابک زارعی پاس داد که شوت زمینی پُرقدرت او به شکل خطرناکی از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.

۵۱:۲۷- پاس فرید کریمی و شوت پُرقدرت نریمان‌جهان به سمت دروازه شهرخودرو را مدافعان این تیم دفع کردند.

۵۴:۲۷- شوت روی پای نریمان‌جهان از داخل محوطه جریمه شهرخودرو از کنار دروازه این تیم راهی اوت شد.

۵۵:۵۸- شوت راه دور اتابک زارعی به شکل خطرناکی از روی دروازه شهرخودرو عبور کرد.

۶۷:۵۰- ارسال زنده‌روح، هافبک ماشین‌سازی از روی ضربه آزاد میانه زمین و دفع ناقص مدافعان شهرخودرو به علی آل‌کثیر رسید که شوت این مهاجم ماشین‌سازی را باز هم مدافعان مشهدی از محوطه جریمه خودی دور کردند.

۶۹:۱۰- نزدیک بود روی گم کردن توپ توسط مسلمی‌پور، مدافع چپ ماشین‌سازی یک بار دیگر دروازه این تیم باز شود که توپ با خوش‌شانسی او به کرنر رفت.

۷۴:۲۰- شوت محکم نریمان‌جهان از پشت محوطه جریمه را مهدی رحمتی با واکنش مناسب دفع کرد تا تنها یک کرنر نصیب ماشین‌سازی شود.

۷۸:۵۸- نریمان‌جهان یک بار دیگر تا پشت محوطه جریمه شهرخودرو پیش رفت و اقدام به شوت‌زنی کرد که ضربه محکم او را رحمتی به خوبی برگشت داد و در ادامه مرادمند توپ را از منطقه خطر به بیرون زد.

۸۵:۱۰- پاس کات‌بک نریمان‌جهان از سمت راست محوطه جریمه و برخورد اکبر صادقی، هافبک شهرخودرو با شاهین ثاقبی، هافبک ماشین‌سازی صحنه مشکوک به پنالتی به سود تیم تبریزی را رقم زد که میرغفاری، داور بازی چنین اعتقادی نداشت.

دقیقه ۹۰+۳- شروع سریع حامد لک ضد حمله خطرناکی برای ماشین‌سازی ایجاد کرد که شوت شاهین ثاقبی با کمترین فاصله از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.

در حاشیه

* فرشاد محمدی‌مهر و سروش رفیعی، دو بازیکن سرشناس شهرخودرو به فهرست این تیم اضافه شدند و برابر ماشین‌سازی روی نیمکت حضور دارند.

* هواداران ماشین‌سازی استقبال قابل توجهی از بازی امروز برابر شهرخودرو نداشتند و تعداد تماشاگران تیم تبریزی به کمتر از ۲۰۰ نفر می‌رسد.

* در دقیقه ۴۹پاس به عقب مدافع شهرخودرو را مهدی رحمتی جمع کرد که این صحنه را میرغفاری با کمک داور پشت دروازه خطای دو ضرب تشخیص داد.

* با وجود اینکه در زمان آغاز بازی هواداران زیادی در ورزشگاه بنیان دیزل نبودند، در شروع نیمه دوم بیش از ۶۰۰ تماشاگر در استادیوم حضور داشتند.

* در دقیقه ۸۹ برخورد شاهین ثاقبی و رضا صدری، بازیکنان دو تیم در میانه زمین موجب ایجاد درگیری فیزیکی شد که میرغفاری تنها به دادن اخطار در این صحنه به هر دو بازیکن بسنده کرد.

 

  ۱  
آی اسپورت
2019-09-14 21:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رضا
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۲۸
داوری ناعادلانه باعث شکست ماشین سازی شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر