فهرست
اتفاق روز؛ نکونام از هدایت نساجی استعفا داد
اتفاق روز؛ نکونام از هدایت نساجی استعفا داد

اتفاق روز؛ نکونام از هدایت نساجی استعفا داد

آی اسپورت – دیروز خبر استعفای علی امیری مدیرعمل باشگاه نساجی مازندران منتشر شد. بعد از انتشار این خبر، پیش‌بینی می‌شد اتفاقات دیگری در راه باشد و حالا خبر مهم این است که جواد نکونام هم از هدایت نساجی مازندران استعفا داده است. هنوز این خبر به طور رسمی منتشر نشده اما با توجه به اینکه دستیار او یعنی مهرداد خانبان به ذوب‌آهن رفته و دستیار امید نمازی شده، استعفای نکونام هم قطعی است و به زودی این خبر اعلام خواهد شد. این اتفاقات در حالی در نساجی رخ می‌دهد که این تیم وارد بازار نقل و انتقالات هم شده بود و با نظر کادر فنی بازیکنانی مثل حامد لک، محمد آبشک و امید سینگ جذب شده بودند و چند بازیکن دیگر مثل حامد شیری، علی قربانی و میلاد زکی‌پور در آستانه پیوستن به این تیم قرار داشتند.

اوضاع در نساجی بحرانی شده است. محمد عباس‌زاده هم ادعای مدیران باشگاه مبنی بر درخواست یک میلیارد و 400 میلیون تومانی را تکذیب کرده و به نظر می‌رسد او هم در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-06-10 17:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
بوی گند تبانی
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
فک کنم بوی گند تبانی و صعود غیر قانونی و با زدو بند تیم نساجی(یکی از قدیمی ترین و با اصل وریشه دار)که متاسفانه اسم این تیم خوبو محبوب رو متاثر کردند
امثال امیری و نکونام
خونه به خونه به لیگ برتر خوش آمدی
۷
قارتال
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۳۷
امیدوارم این تیم با ریشه و پر هوادار بعد از تثبیت حضورش تو لیگ برتر با اندکی حمایت از سمت مسئولان صاحب استادیومی در خور هوادارانش بشه و قطبیت در فوتبال ایران افزایش پیدا کنه تا نتیجتا تیم ملی بیشتر و بهتر سود ببره.حیف تیمهایی چون صنعت نفت آبادان ،نساجی سپیدرود و ملوان و تیمهایی پرطرفدار نظیر اینهاست که در سطح اول فوتبال ایران با قدرت حضور نداشته باشند،و نشه این که بشه با بی توجهی مسئولان آخر و عاقبتی همچون تیمهای باریشه ی ابومسلم و برق شیراز و شموشک انتظار اینها رو بکشه.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر