فهرست
نقل قول های روز: رویارویی با پوگبا یا رونالدو
نقل قول های روز: رویارویی با پوگبا یا رونالدو

نقل قول های روز: رویارویی با پوگبا یا رونالدو

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

برای من همیشه جای سوال بود که چرا با وجود امکانات خوبی که هلند دارد، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران این کشور را برای اردو انتخاب نمی‌کند. خوشبختانه در این اردو شرایط برای ما خیلی مساعد بود و توانستیم بازی دوستانه خوبی هم داشته باشیم. در ورزشگاهی بازی کردیم که من در آن جا خاطرات زیادی داشتم و توانستم با قلبم برای ایران بازی کنم و خوشبختانه گل هم بزنم.  من فهمیدم برای یک مهاجم بازی خوب کافی نیست و او باید گل بزند یا پاس گل بدهد.

صحبتهای علیرضا جهانبخش درباره بازی دوستانه ایران و ونزوئلا که با گلزنی او همراه بود

ما چند بازی سخت را پشت سر گذاشته بودیم و این پیروزی به نفع ما بود و نتیجه به دست آمده عالی بود. پیش از بازی اصلا فکر نمی کردیم که بتوانیم با نتیجه 4 بر صفر پیروز شویم ولی ما در این بازی می توانستیم گل های بیشتری نیز به ثمر برسانیم. با این نتیجه ای که به دست آوردیم می توانیم به آینده امیدواریم باشیم

صحبتهای رضا قوچان نژاد بعد از پیروزی پرگل هیرنوین مقابل توئنته

خودم پل پوگبا را خیلی دوست دارم و رویارویی با رونالدو هم برایم جذاب است. هرچند از بین فرانسه یا پرتغال فقط با یک تیم می‌توانیم روبه‌رو شویم که هر دو را دوست دارم و شاید هم اصلاً این اتفاق رخ ندهد. باید این حال باید ببینیم شانس‌مان به چه شکل است و امیدوارم قرعه‌ای که برای ما بیرون می‌آید، به هموار شدن صعودمان از گروه کمک کند. همین که گروه مرگ نباشد و در گروهی متعادل قرار بگیریم، برای ما خوب است.

پاسخ سعید عزت اللهی به این سئوال که دوست دارد تیم ملی در جام جهانی با کدام تیم ها همگروه شود

برای موفقیت در سطح جهانی، به ذهن پیروز نیاز داریم. بخشی از کمبودهای تاکتیکی را می شود با ذهن پیروز از بین برد. نکته دوم که روی آن تاکید داشتیم این بود که در فوتبال آسیا می بایست به فیزیک مناسب روی بیاوریم. نکته بعدی، بحث بر سر ساختار مناسب دفاعی بود که می تواند به تیم های آسیایی کمک زیادی کند.روشن است که تیم های آسیایی تفاوت هایی از نظر تاکتیکی و تکنیکی با تیم های اروپایی دارند که استراتژی های متفاوت می تواند این فاصله را پر کند.نکته آخر هم درباره بالابردن سرعت بازی بود؛ همانطور که می دانیم تیم های آسیایی نسبت به تیم های اروپایی و آمریکای جنوبی سرعت شان پایین تر است. در بحث تیم نوجوانان ایران صحبت بر این شد که سرعت انتقال تیم ما در جام جهانی خیلی خوبی بود و می دیدیم بازیکنان به سرعت از فاز دفاعی به فاز تهاجمی منتقل می شدند.

بخشی از صحبتهای سرمربی موفق تیم ملی جوانان در کنفرانس جوانان ای اف سی

 

     
آی اسپورت
2017-11-20 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر