فهرست
در مستند بارسا فاش شد؛ تحقیر رئال توسط پیکه
در مستند بارسا فاش شد؛ تحقیر رئال توسط پیکه

در مستند بارسا فاش شد؛ تحقیر رئال توسط پیکه

آی اسپورت – گزیده ای از مجموعه مستند "Matchday" که به اتفاقات رخ داده برای بارسا در طول فصل گذشته می پردازد در روزهای اخیر از سوی شبکه اختصاصی بارسلونا منتشر شده است. مستندی که بیشتر مسائل حاشیه ای و روزمره ستاره های بارسا در فصل گذشته را پوشش داده است و در چند بخش ارائه خواهد شد.

در های لایت های پخش شده، نکات جالبی قابل ذکر است. یکی از بخش های مستند به جام حذفی فوتبال اسپانیا بر می گردد. جایی که بارسا توانست در نیمه نهایی رئال را کنار بزند و راهی فینال شود. هرچند آنجا مغلوب والنسیا شد و دستش از جام کوتاه ماند. بارسا در بازی رفت نیمه نهایی و در نوکمپ برابر رئال 1-1 متوقف شد ولی در بازی برگشت توانست 0-3 رئال را شکست دهد. در نیمه اول، بازی بدون گل به اتمام رسید و در این مستند می بینیم که سرجی روبرتو مدافع راست بارسا به محض ورود به رختکن از سبک بازی سرخیو راموس انتقاد می کند.

پس از اتمام بازی که با برتری سه گله بارسا همراه شد، جرارد پیکه خوشحال تر از همه بود و رو به هم تیمی هایش می گوید:« یک پیروزی دیگر در برنابئو. پیروزی در اینجا دیگر برای ما یک عادت شده و برتری 3-0، 4-0 و 5-0 دیگر جالب توجه و یک سورپرایز نیست.» حرف هایی که قطعا حواشی خود را در روزهای آتی به دنبال خواهد داشت.

 

ورزش سه

۵    
آی اسپورت
2019-11-29 15:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر