فهرست
افزایش مشارکت پیامکی؛ تحریم‌ها کاغذ پاره بود!
افزایش مشارکت پیامکی؛ تحریم‌ها کاغذ پاره بود!

افزایش مشارکت پیامکی؛ تحریم‌ها کاغذ پاره بود!

آی اسپورت – برنامه هفته گذشته 90 که به خاطر مجادلات عادل فردوسی‌پور و علی اکبر طاهری به یکی از جنجالی‌ترین برنامه‌‌های 90 تبدیل شد بازخوردهای زیادی داشت. عده‌ای از هواداران پرسپولیس به خاطر اینکه این مجادله شب قبل از بازی پرسپولیس و نفت آبادان در جام حذفی انجام شد تصمیم به تحریم برنامه 90 گرفتند. چرا که معتقد بودند شکست پرسپولیس و حذف این تیم از جام حذفی تحت تاثیر آن مشاجرات اتفاق افتاد. از ابتدای هفته در فضای مجازی تبلیغات زیادی در کانال‌های مختلف هواداری پرسپولیس برای تحریم برنامه 90 صورت گرفت. کمپین‌هایی تشکیل شد که هدف‌شان تحریم برنامه 90 و شرکت نکردن در نظرسنجی پیامکی این برنامه بود. این تبلیغات از صبح روز گذشته شدت بیشتری گرفت.

برنامه 90 هم شب گذشته روی آنتن رفت و در پایان مشخص شد که بیش از دو میلیون و 150 هزار نفر در نظرسنجی دیشب شرکت کردند. این عدد نشان می‌دهد که تعداد شرکت کنندگان در نظر سنجی برنامه دیشب 90 از تعداد شرکت کنندگان در برنامه هفته گذشته بیشتر بوده!‌ چرا که هفته گذشته کمی بیش از یک میلیون و 900 هزار نفر در نظرسنجی شرکت کرده بودند.

 

با این حساب کمپین تحریم برنامه 90 از سوی هواداران پرسپولیس یک کمپین شکست خورده. نکته این است که عده‌ای از طرفداران استقلال هم چند سالی می‌شود که ادعا می‌کنند برنامه 90 را تحریم کرده‌اند. اما سال‌هاست نسبت شرکت‌کننده‌های استقلالی و پرسپولیسی برنامه 90 یک عدد تقریبا ثابت است. این نشان می‌دهد تحریم استقلالی‌ها هم تاثیر چندانی روی شرکت کنندگان در این برنامه نداشته است.

نکته دیگر اینکه نظرسنجی فقط یکی از بخش‌های برنامه 90 است و شرکت نکردن در آن نمی‌تواند به معنای تحریم 90 باشد و نهایتا یک تحریم پیامکی است. هرچند عادل فردوسی پور در همه برنامه‌هایش از کسانی که در نظرسنجی شرکت کرده‌اند تشکر می‌کند و خوشحالی او از مشارکت بیشتر در نظرسنجی پیامکی کاملا ملموس است. با این وجود پخش آیتم‌های برنامه 90 در فضای مجازی و بحث‌های فراوانی که پیرامون آن‌ها می‌شود نشان می‌دهد که تحریم پیامکی برنامه 90 در عمل چندان موفق نبوده است.

 

۱۷ ۲۷  
آی اسپورت
2017-12-26 15:46:00
نظر دهید

۲۷ نظر
ali
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
بزار همون ده تا جایزشو برداره اگه یکی شرکت کرد .مرمدم بیچاره ای هستیم
سعید از خوزستان
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۰
در جواب ali

برنامه نود رو می بینم به خاطر بحث های کارشناسی های داوریش اما هیچ وقت توی سوال های پیامکی شرکت نمی کنم.....

همین دیشب توی برنامه نود هم معلوم شد داور حق فولاد رو خورد و داور یک پنالتی ب سود فولاد نگرفت.....
البته پرسپولیس در بازی با نفت ابادان از داوری ضررکرد اما یادمان نره که پسپولیس باید همون مرحله یک شانزدهم نهایی با گل افساید صعود کردند......

عده ای به دروغ از هوش ناعادل پرسپولیسی پور دم میزنن.....در حالیکه بعید میدونم میزان آی کیو او به ۷۰ هم برسه.....
وقتی دیده میزان مخاطب برنامه اش به دلیل بایکوت و تحریم استقلالی ها به شدت افت کرده و تیم ساختگی و پوشالی و فتوشاپی اش به یک مضحکه تبدیل شده.یهو وسط این بازی نظرسازی تلاش میکنه با سواستفاده از باشگاه استقلال کبیر اینطور وانمود کنه که نظرسازی های قبلی و بعدیش هم درسته و استقلالی ها هم در این نظرسازی سهیم هستن!!!! مثل همین سوال دیشبش انتخاب بهترین چپ پاهای ایران.....
در حالیکه این حربه از پیش شکست خورده است.و همه این رو فهمیدن.ناعادل با کدام آی کیو فکر کرده که با این بازی بچه گانه میتونه برای نظرسازیش ارزش بخره؟!

قبلا این کامنت رو گذاشتم یک بار دیگه این نظر رو می گذارم....

گوشه ای از سلامت این شو !
در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ این شو میزان رضایتمندی از خودش (!) را به نظرسنجی(!) میگذاره.
گزینه ۱ راضیم.گزینه ۲ ناراضیم.
برای نخستین بار بعد از یک ساعت و ۵۵ دقیقه آمار نشان داده میشود.یک ملیون و ۳۹۰ هزار نفر شرکت کننده در کل که ۱ ملیون و ۲۱۶ هزار گزینه ۱ و ۶۴ هزار نفر گزینه ۲ را انتخاب کرده اند.اتفاق شگفت انگیز اینکه در همان چند ثانیه که این نتیجه نمایش داده می شود گزینه ۱ به سرعت بیشتر و گزینه ۲ به سرعت کمتر(!) می شود. یعنی از ۶۴ هزار به ۶۳ هزار و ۹۰۰-۸۰۰-۷۰۰ و... میرسد(!).
تصویر به سرعت قطع میشود.
پس از گذشت دو ساعت و نیم یکبار دیگه نتیجه نمایش داده میشود.اینبارگفته میشود نزدیک به ۱ملیون و ۶۰۰ هزار رای داده شده و نتیجه ۱ ملیون و۳۹۵هزار برای گزینه ۱ و ۶۰هزار(!) نفر برای گزینه ۲ میشود... توجه کردید؟!
بعد از گذشت ۴۰ دقیقه از نمایش اول و اضافه شدن ۲۰۰ هزار رای دیگر تعداد رای ناراضی از ۶۴ هزار به ۶۰ هزار! رسیده و کمتر شده .من نه به عنوان یک استقلالی بلکه به عنوان شهروند ایرانی نسبت به این شو و این فرد اعلام جرم میکنم.
صداقت و شرافت و قسم جلاله مبنی بر عدالت (!) یعنی این ؟
در جواب سعید از خوزستان
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۲
شما ها ک این اندازه خوب کارشناسی میکنی ودر لیگ برتر داوری نمونده ک ششتقلالی جماعت بهشون بدوبیراه نگفته اند
وقتی ک تیمتون دروازه خالی رو نمی تواند گل بکند داور مقصر است؟؟؟علی دایی بیشترین ضرر رو از داوران ديده نه شماها ك تيمتون واقعا بد بوده الان ک بهتر شده وگل می زند ضعف داورها هم كمتر ب چشمانتون میاد
در لیگ قهرمانان و جام جهانی هم داوران اشتباه میکنند و باید بپذیریم ک اشتباه داوری جزیی از فوتباله چه بخواهی یا ک نخواهی
من موندم همه داوران ایران بد هستند یا ک شعورتون پایین است
تا شعورتون رشد نکند قهرمانی اسیا پیشکش ،درهمون لیگ ایرا ن از قهرمانی خبری نیست
شعورتون رو بالا ببرید وباید بپذیرید ک شماها بدون قلعه نویی هیچ وقت قهرمان نمی شوید چونکه امیرخان عاشق فوتبال پاک است
مصی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۰
واقعا نمی‌دونم نگارنده مطلب ... هست یا خودشو به ....یت زده واقعا دستکاری این نظر سنجیهای فرمالیته به نظرتون خیلی سخته یا غیر ممکنه اونم عادلی که واسه اعتبار نظرسنجیش حاضره خودکشی کنه.
عمرعبدالرحمان العراقی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۲
کی روشی پور یه روباه مکاره. هروقت بحثه تحریم نود راه میوفته به طور عجیبی امار شرکت کننده هاش دوبرابر میشه.زمانی که کیسه تنان اقلیت هم تحریم میکردن این وضع بود.البته کیسه تن جماعت بودن و نبودنش فرقی نمیکنه کلا تعدادشون به پنج هزار نفر نمیرسه
NN
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۱
این فرمولی که در برنامه نود در حال اجرا است را با یک برنامه کامپیوتری هم می توان اجرا کرد! سوال بسیاری از مردم این است که آیا واقعا در برنامه نود پس از فوت مرحوم هادی نوروزی معجزه رخ داد یا مورد دیگری(مثل سوتی برگزار کننده نظرسنجی) در میان بود؟ چرا که از حیث آماری وقوع اتفاقی که در آن برنامه رخ داد چیزی نزدیک به ۰ است؛ حتما به خاطر دارید که همسر مرحوم نوروزی به پای خط برنامه نود آمدند و قصد انتخاب عدد ۸ را داشت اما به اصرار عادل او مجبور شد عدد ۲۴ را نیز کنار ۸ بگذارد و در نهایت عدد سن پسر هادی و شماره پیراهن او یعنی ۲۴ را انتخاب کردند و در کمال شگفتی شاهد این بودیم که از بین چند میلیون شرکت کننده در مسابقه پیش بینی، به یکباره نام پدر خانم هادی نوروزی به عنوان برنده اعلام شد!! اینکه پدرخانم هادی نوروزی با آن سن و سال علاقه ای به دیدن برنامه نود و شرکت در پیش بینی دارد یا خیر به کنار اینکه او نتیجه ۴-۲ را هم درست انتخاب کرده باشد به کنار اما اینکه با انتخاب شماره ۲۴ و سن پسر او یعنی ۸، در ایام فوت مرحوم نوروزی، فردی از اقوام او با همان شماره پیراهن هادی انتخاب شود کمی علم احتمالات را زیر سوال می برد!
اوسا
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۲۲
من عاشق این نظرات عمر عبدالرحمان العراقی هستم
خخخخخخخخخخخخ
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۰۶
آخه من نمیدونم این نویسنده اسکله یا ما رو اسکلفرض کرده. برای یه رسانه میلی که رای انتخابات رو میلیونی جابجا میکنه، تبدی 200 هزار به دو میلیون هیچ کاری نداره
pp
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۹
برای عادل, شبکه رسانه های طرفدار ایشان و صدا و سیمای میلی, تعبیری به عنوان راستی آزمایی معنایی ندارد!
این نظرسنجی ها به راحتی قابل دستکاری است و تا کنون و در این ۱۸ سال هیچگونه قابلیت راست آزمایی وجود نداشته است.
فراموش نکنیم که ما با یک تلویزیون مستقل مواجه نیستیم.
ویلی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۱۲
درسته بیشتر به مسائل عوامگرایانه و کمتر عمقی میپردازه ولی تنها برنامه تلوزیونی قدرت نقد افراد دارای رانتو داره همین برنامست ....حالا ملت انگار ساکن سوییس و فنلاندن که از رسانه ای چنین محدود توقع دارن به قول خود فردوسی پور سوپرمن و رابین هود بشه و همه نفرتی که مردم از سرتاپای حکومت دارن روی آنتن زنده افشا کنه!! در همین حد که روی خطوط قرمز حرکت میکنه باید قدرشو دونست یادمون نره همین که دیروز سوت بلبلی طرفو مضحکه کرد رکورد آزادی بیان در مملکت امام زمانه....
۷ ۵
NN
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۲۸
فردوسی پور فقط یک مهره هست, نه بیشتر و نه کمتر.
اگر جایگزینی ندارد به خاطر سیاست گزاران صدا و سیماست و نه این آقا.
ویلی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۴
"NN" ورزش حیاط خلوته سوپاپ نظامه کاری نداره که کی بیاد و کی بره اینهمه سال برنامه های مختلفی کلی خرج کردن که مثل نود بشن نشدن چون هوش و ذکاوت و نوآوریشو فردوسی پور داشت، حالا شما بفرمایید مثلن با تعطیل شدن نود چه اتفاق مثبتی میفته؟ شما دلت از نظام مقدس و حکومت پره چرا داری سر فردوسی پور خالی میکنی؟ اینهمه مفت خور تو اون سازمان سالهای ساله دارن آنتن دارن مغز ملتو میخورنو ول کردید گیر دادید به این بنده خدا که یکم حداقل کارش به استاندارد نزدیکه و برنامش حرفی برای گفتن داره؟ خوش رقصی عوامانه که به وقتش میکنه براتون (مثل اون حرفای تهوع آورش زمان بیرون اومدن قرعه عربستان و شوخیای لوسش با مهمونا) مشکلتون باهاش چیه؟!
۳
حمید
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
به ویلی:
1-اولا اگر چه خیلی سخته ولی به خاطر جواب بیش از حد پرخاشگرانه ام توی یکی از کامنت های قبلی ازت عذر می خوام. امیدوارم ببخشی!
2- اگه روزی تونستی یک کامنت بذاری که توش از کلمه عوام استفاده نشده باشه از من جایزه می گیری. خواهش می کنم این کلمه رو هم از ادبیاتت و مهم تر از اون از ذهنت پاک کن.

3- عادل با فساد برخورد میکنه. اما به صورت کاملا گزینشی. مگه این همون رویکرد همیشگی صداو سیما نیست که حالا در رفتارهای عادل هم داره خودشو نشون میده.؟ پس طبیعیه که نتیجه گیری کنیم عادل هم داره تغییر ماهیت میده. بابا دقت کن. 18 سال توی سیستم فاسد بودن آدمو فاسد می کنه. تازه من معتقدم عادل خیلی هم شاهکار کرده که اینقدر دیر بهش آلوده شده. ولی بهر حال آلوده شده دیگه. پس من هم نمی تونم دیگه بهش اعتماد کنم.
ویلی
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۴۴
"حمید" چشم بسته غیب میگید؟ خوب معلومه باید به وقتش باج سبیل بده به ارباب سازمان تا باقی بمونه میگم عوام چون واقعن جز یه عوام بیسواد دنبال منجی نمیگرده از بس شستشوی مغزی شدیم با اوهام دنبال پیغمبر معصومیم!! شما باید عملکرد طرفو به طور نسبی ببینی فردوسی پور هر چی که هست بودنش بهتر از نبودنشه وانگهی اگه مافیای فساده اختاپوسی مثل قلعه نوعی که سالهای ساله واسش کمین کرده تو اولویته برای زمین زدنش تا این هوچیبازای موقتی، طرف رسانست همین که حداقل دوشنبه شب ملتو سرگرم میکنه و یه انگولکی میکنه سیستم سرتاپا فسادو کافی نیست؟!
۱
حمید
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۱۲
ببین. ببین من خودم همه این مرزهای خدا و پیغمبر و هزار تا چیز دیگه که همشون جلوی آزادی ذهن رو میگیرن پشت سر گذاشتم. اما هیچکدوم از این ها ارزش نیست و نباید کسی رو به خاطر نداشتنشون سرزنش کنیم.(یادت باشه بی خدایی هم می تونه به اندازه مذهب وحشی و آدم کش باشه. نمونه اش استالین). آدم ها با هر نوع تفکری و کارکردی در جامعه برای بقای جامعه لازمن. و به نوبه خودشون با ارزش. می تونم برات مطالبی بذارم که مضرات چیزهایی مثل خلاقیت و اندیشه آزاد رو بیان کردن.
در ثانی توی ایران واقعا برعکسه. با استعدادترین آدم ها رانده ترین آدم ها هستن. به خاطر این که پیشرفت در نظام بر اساس ناشایسته سالاری و و میزان کرنش در برابر قدرت های درون و برون سازمانی تعیین میشه. در نتیجه کمرخم ترین آدم ها میشن رئیس و شایسته ترین ها میشن مرئوس و یا اصلا وارد سیستم نمیشن. بنابراین اتفاقی که میافته اینه که که سطح فکر مردم از مسئولین خیلی جلوتره. این یعنی این که احتمالش زیاده که کامنت نویس ها این سایت از نویسنده هاش مطلع تر باشن.
اما در مورد ماجرای طاهری و عادل: من هر جا لازم دونستم از طاهری انتقاد کردم این لینک رو به عنوان نمونه می ذارم. توی کامنت هاش می تونی نظرمو بخونی:
http://isport.ir/fa/content/248ce51b1e20
اما در اینجا در مجموع بیشتر طرف طاهری هستم تا عادل. اینم که میگی عادل بودنش بهتر از نبودنشه شاید تا یک تا دو سال پیش باهات موافق بودم ولی الان ارزیابی من از شرایط اینه که در بهترین حالت عادل معایبش با مزایاش یکیه. چون کلا خود برنامه اش نقش یک فرافکنی بزرگ در ارتباط با مساله حق پخش رو بازی می کنه.
امید از تفت
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
حالا که دست کیروشی پور رو شده و باندبازی و خطی عمل کردن برنامش بر همگان روشن شده، یه عده در صدد تطهیر اون هستند. ولی این ننگ پاک نخواهد شد. پرسپولیس زمانی جون گرفت که هواداران جلوی حاشیه سازان از جمله کیروشی پور، علی باجگیر، هدایتی و . . . ایستادند. هواداران پرسپولیس، به هوش باشید که نه کسی مثل کیروشی پور تفرقه ایجاد کنه، نه کسی از پرسپولیس سواستفاده کنه
حمید
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۷
من عضو هیچ کانال هواداری نیستم. اینستا هم که اصلا ندارم که بخوام تو تحریم شرکت کنم یا نکنم و اصلا ازش خبر هم نداشتم.
دیشب اما درست در لحظه ای که اپلیکیشن رو باز کردم تا رای بدم در آخرین لحظه بی خیال رای دادن شدم. بدون اطلاع از طرح به قول شما شکست خورده تحریم قلبم به من اجازه رای دادن نداد. به جاش همون لحظه اپلیکشن نود رو حذف کردم. چیزی درون قلب من تغییر کرده بود.
خخخخ
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
چقدر سوزناک بود آخرش ،چیزی در قلب من تغییر کرده بود،کلید اسرار،،،این قسمت تحریم نود خخخخ
۹
حمید
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۰
از این زاویه تا حالا نگاش نکرده بودم. با این که مسخره کردی ولی بامزه بود. لایک
محسن
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۵
من چهار ساله نود نگاه نمیکنم.دقیقا با همین احساسها شروع شد.مثل یک اعتیاد، تر و تمیز و توجیه شده است. شخصیت و منش ما عوض میشود.دلایل خوب و منطقی و پایدار میخواهد. فقط نباید دمدمی مزاج بود. شخصا بحث تحریم نداشتم،به دلیل ورود به مسائلی که به ربطی نداشت و دو تا مهمان لمپن هم برای توجیه فضولی به برنامه اورده بود.حالم ازش به هم خورد و یکبار برای همیشه .....
سوشاتاجی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
ببینم همین ی برنامه سیمای میلی ک مخاطب داره و چندساعت وقت ما رو پرمیکنه هم ب تعطیلی میکشونید یا نه .آفرین تحریم کنندگان .عادل در حدتوانش جلوی فساد ایستاده سوپرمن نیست و دور تا دورش خط قرمزه .خودش هم نمیفروشه بهش انتقاد وارد هست گهگاه ولی باید باشه .وجود نود تو شرایط موجود نعمته برا فوتبال
۳ ۲
حمید
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
شما معتقدی که عادل در حد توانش جلوی فساد ایستاده. من اما اون رو برخوردگزینشی با فساد می دونم. دست کم در ماجرای اسپانسر و 15 میلیارد می تونست ورود کنه و نکرد تا طاهری به راحتی کنار بره. نمی تونست؟ این رفتار برات آشنا نیست؟ این همون رویکرد همیشگی صدا و سیما نیست؟ پس آیا عادل هم شبیه اونا شده یا نه؟
دوست عزیز استقلالی. خداییش اگه افتخاری که مدیر عامل شماست مثل طاهری مقابل اسپانسر می ایستاد و حق شما هوادارای استقلال رو مطالبه می کرد شما ازش حمایت نمی کردی؟
دوست عزیز بخدا این وسط حق هوادارای استقلال هم بدجور ضایع شد. چون دست کم اگه پول ما رو دزدین ما و مدیر عاملمون اینقدر داد و قال کردیم تا کل دنیا الان بفهمن که چه حقی از ما ضایع شده و همچنین همه بفهمن که عادل با سکوت بی موقعش چه ضربه ای به فوتبال زد. این خودش یک قدم به جلوست.
اما شما چی پولتنو دزدیدن. نه مدیر عاملتون براش مهم بود نه ظاهرا هواداراتون براشون اهمیت داره و نه هم اصحاب رسانه. نوع واکنش استقلالی ها از مدیریت و هوادارا و رسانه هاشون ایده آل ترین رفتار برای اسپانسر دزده. من موندم شما چرا اینقدر ساکتین و هیچی نمی گین.
PP
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
ما که از دست‌مان در رفته، اما کاش خود عادل بگوید تا الان چند ساعت از همه قسمت‌های تاریخ برنامه نود صرف بحث در مورد مطالبات شخصی علی دایی شده است؟ یک بار طلبش از فدراسیون، یک بار طلبش از پرسپولیس، یک بار طلبش از صبای قم و همینطور الی آخر. درشبی که باید مهم‌ترین مسایل مدیریتی باشگاه پرسپولیس روشن شود، چرا علی دایی روی خط می‌آید تا راجع‌به طلب صد میلیون تومانی‌اش از باشگاه -که آن هم به خاطر پرداخت مالیات پول قلنبه‌ای بوده که از پرسپولیس گرفته- داد و فریاد کند؟

لطفآ به این سوال جواب دهید که آیا استفاده از آنتن ۹۰ برای استیفای طلب های آقای علی دایی از پرسپولیس. صبا, فدراسیون و .....به معنای مبارزه با فساد است ؟

چرا فقط علی دایی از این رانت رسانه ای برخوردار است و دیگران اعم از بازیکن و مربی از ان محروم هستند؟
استقلالیم با افتخااااااار
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
درکل از وقتی یادم میاد فقط یه بار تو نڟرسنجی این برنامه شرکت کردم اون هم به خاطر جواد نکونام چون شدیدا به ایشون علاقه دارم ،یادم نمیاد سوالش چی بود فقط میدونم که من به جواد نکونام رای دادم،زمان امیرخان به خاطر امیرخان شرکت نمیکرردم بعد ایشون هم دقیق نمیدونم ولی بیشتر تو اون وقت شب حس وحالشو ندارم گوشی دست بگیرم ورای بدم
یکی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
این که آقای طاهری یک سری اشتباهاتی داشته قطعا مشخصه. مورد طلب کارهایی رو که جوابشون رو نمی داده (که در راس همشون نه علی دایی بلکه وحید هاشمیان قرار داره) و همچنین پرونده طارمی و احتمالا گولچ نکات منفی عملکرد طاهری هستن. البته ما همیشه اینا رو قبول داشتیم. تقریبا همه طرفداراش اینا رو قبول داشتن. منتهی هرگز و هرگز ما فکر نمی کنیم که این هجمه ای که الان علیه طاهری راه افتاده به خاطر سوء مدیریتش بلکه درست بر عکس به خاطر مدیریت خوبش در مسائلی مثل حق پخش و قرارداد با اسپانسر دزده. مطمئنم اگه مثل افتخاری یا اجرلو در قبال 15 میلیارد مسروقه سکوت کرده بود یا کاری به کار صدا و سیما نداشت الان مثل اون ها سر کارش بود و جناب عادل خان و شبکه همکارانش اونو تقدیس می کردند. اما اون اتفاقی که همیشه توی این مملکت افتاده باز هم افتاد و اونی که رو کارها درست انجام میداد کنار رفت تا به قول یکی از کاربران این سایت سور کفتارها بر پا بشه. \r\nفقط نگاه کنید که برای زمین زدن یک مدیر مستقل و موفق چگونه همه طرف های متخاصم و درگیر با هم دست به دست هم دادند تا اون رو زمین بزنند. ببنید چه چه تعداد از اتحادهایی از قطب های عمدتا مخالف درست شد تا اون موفق نشه:\r\n1-اتحاد صداو سیما با روزنامه نگاران همیشه منتقدش وقتی که قرار شد قضیه حق پخش مسکوت بمونه\r\n2-اتحاد بازیکنان آفتاب پرست با آدمی مثل هدایتی\r\n3- اتحاد عادل خان فردوسی پور با اسپانسر دزد وقتی که قضیه 15 میلیارد رو مسکوت گذاشت\r\nواقعا جای تاسف داره که هرگز و هرگز با هم همدل نمیشیم مگر برای زمین زدن یک مدیر موفق. هنوز هم همون عادات قدیمی رو کنار نذاشتیم. همون عادت قدیمی ترجیح دادن منافع شخصی بر منافع ملی. همون عاداتی که روزی باعث قتل امیر کبیر شد و امروز در مقیاسی بسیار کوچک تر داره بر علیه طاهری کار می کنه.
مهدی
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۷
فقط در این حد میدونم که عادل خاری در چشم دشمنانشه.ایشالا پنجاه سال دیگه هم خودش نود رو به همین شکل احرا کنه.کسانیکه بغض دارن نسبت بهش میتونن نگاه نکنن.ماهایی که دوستش داریم هم تا آخر پشتشیم و از دیدن نود لذت میبریم
۱
آنتی شومن
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
دماغ لنگیا سوخت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر