فهرست
استقلال آسیایی شفر؛ پر خطا و عصبی!
استقلال آسیایی شفر؛ پر خطا و عصبی!

استقلال آسیایی شفر؛ پر خطا و عصبی!

آی اسپورت - استقلال در دیدار با الهلال عربستان نتوانست امتیازی کسب کند و آبی ها کار سختی در ادامه مسابقات دارند؛ استقلال در این دیدار ۳۰ دقیقه با حریفی ۱۰ نفره رو به رو بود اما تیم شفر با اشتباهات زیاد نتوانست از این فرصت استفاده کند و آبی پوشان بی تمرکز، پر خطا و کاملا عصبی در زمین حاضر شدند تا فرصت امتیاز گیری را از دست بدهند.

آبی ها در فاز هجومی پر اشتباه ظاهر شدند و به اندازه ای تمرکز نداشتند که ۱۲ مرتبه در جریان مسابقه در آفساید گیری حریف گرفتار شدند و تنها یک مرتبه توانستند از تله آفساید گیری فرار کنند که در این صحنه نیز ایسما موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. آبی ها تا به اینجای کار در انجام خطا و دریافت کارت زرد نیز بسیار بد عمل کردند و تیم شفر با دریافت ۱۲ کارت زرد در ۴ مسابقه، رکود دار قاره است. موضوعی که باعث شده تا تیم شفر در دیدار بعدی دانشگر را در اختیار نداشته باشد و ۸ بازیکن این تیم نیز در آستانه محرومیت قرار دارند.

 

ورزش سه

۲ ۴  
آی اسپورت
2019-04-24 12:23:00
نظر دهید

۴ نظر
وحید
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۲۹
ازدقیقه ۵۲تا۹۶میشه۳۰دقیقه جناب کیسه سه؟؟؟؟بااین چرت نویسیها ازحقارتتون کم نمیشه
6
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۰۸
میدونی چی جالبه؟ دیشب حسینی و رحمتی باهم درگیر شدن همین کیسه سه زده شایعه خنده دار پشت سر رحمتی! و رحمتی رفته بوده به حسینی دلداری بده خخخ اونوقت بودیمیر که برای درمان رفته کرواسی پژمان راهبر نوشته بود قهر کرده و باز تیتر زدن که مثل گولچ رفته و برنمیگرده. طبق معمول درحال دست و پا زدن واسه حاشیه درست کردن برای پرسپولیس هستن درواقع پول میگیرن همین کار رو بکنن.
متخصص
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۵۷
متخصص اسیا
.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۳۶
اثرات مصرف مواد نیروزاست حالا ر.ب رو نبینید مثلا مصدومه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر