فهرست
احتمال جدایی نکونام از نساجی مازندران
احتمال جدایی نکونام از نساجی مازندران

احتمال جدایی نکونام از نساجی مازندران

آی اسپورت - تیم نساجی مازندران بعد از 24 سال با هدایت جواد نکونام به لیگ برتر صعود کرد و حالا با 11 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار گرفته است و این توانایی را دارد با کسب امتیاز در سه بازی نسبتا آسان انتهایی خود به کمرکش جدول رسیده و رتبه تک رقمی به دست آورد.

اما خبر می‌رسد که سرمربی جوان نساجی قصد دارد با جدایی از این تیم مازندرانی کار خود را در دیگر تیم لیگ برتری دیگری ادامه دهد. اتفاقی که با توجه به پیشنهادات موجود برای نکونام دور از دسترس هم نیست. گویا کاپیتان سابق تیم ملی از تیمی که به تازگی سرمربی خود را از دست داده پیشنهاد جدی دریافت کرده و در حال محک زدن آن است. هم‌چنین دیگر تیم لیگ برتری که اواسط نیم فصل سرمربی خود را برکنار و بعد از آن هم نتایج نسبتا متوسطی کسب کرد برای جذب نکونام پیشنهاداتی به وی ارائه داده و در انتظار جواب مثبت این مربی است.

هم‌چنین ناراحتی نکونام از مسئولان نساجی را هم می‌توان دلیل بر جدایی وی از نساجی دانست. گویا هنگامی که این تیم نتایج ضعیفی کسب کرده بود، باب مذاکره با دیگر مربی لیگ برتری باز شده و همین موضوع ناراحتی جواد نکونام را در پی داشته است. حال باید دید در ادامه و تا پایان نیم فصل این مربی جوان چه تصمیمی را اتخاذ می‌کند و کار خود در شمال کشور را ادامه می‌دهد یا به تیم دیگری منتقل خواهد شد.

     
آی اسپورت
2018-11-14 22:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر