فهرست
استقلال پول ندارد ولی «یک تیم» مدیر دارد!
استقلال پول ندارد ولی «یک تیم» مدیر دارد!

استقلال پول ندارد ولی «یک تیم» مدیر دارد!

آی اسپورت - اعضای هیئت مدیره استقلال همچنان مصاحبه می‌کنند و با قدرت مشغول عکس گرفتن در مناسبات مختلف هستند. کار به جایی رسیده که وقتی یک بازیکن جوان از درب باشگاه استقلال خارج می‌شود حداقل ۶ مدیر استقلال در مورد او صحبت می‌کنند و در این زمینه رقابت بسیار فشرده‌ای هم بین آنها وجود دارد.

چند روز پیش البته در پرسپولیس هم دیدیم که دو مدیر با هم در کنار یک بازیکن جدید عکس گرفتند تا از رقیب دیرینه عقب نیافتند اما به هر حال استقلال در این زمینه قطعاً صدرنشین است در استقلال حداقل پنج عضو هیئت مدیره داریم و ۵،۶ نفر هم معاون باشگاه هستند ضمن اینکه مشاور مدیرعامل و دستیار سرپرست هم داریم! یعنی پستهایی که هنوز باشگاه‌های دیگر فرصت فکر کردن به آنها را پیدا نکرده اند. شما در کل فوتبال دنیا حتی یک تیم را هم نمی‌بینید که چیزی به اسم دستیار سرپرست داشته باشد اما خوشبختانه استقلال این پست را هم دارد و برادر فرهاد مجیدی دستیار نصرالله عبداللهی شده تا هیچ کمبودی وجود نداشته باشد.

دیروز که بحث حضور قاسمی‌نژاد در استقلال مطرح شد و اعلام کردند مشکل رضایت نامه او حل شده هیچ پولی در باشگاه نبود که به این بازیکن پرداخت کنند! در این میان هواداران استقلال سوال داشتند که واقعاً اگر قرار است اعضای هیئت مدیره هیچ پولی نیاورند و درآمدزایی نکنند پس چرا هستند؟ آیا هستند که مصاحبه کنند و در رسانه‌ها باشند؟ باور کنید اگر قرار به مصاحبه کردن باشد خیلی‌ها بهتر از اعضای هیئت مدیره استقلال این کار را انجام می‌دهند کاری که واقعاً بعضی‌ها در آن تخصص فوق العاده عجیبی دارند و اصلاً دوربین که می‌بینند از خود بی‌خود می‌شوند.

 

خبر وررشی 

۲    
آی اسپورت
2021-03-16 19:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر