فهرست
چهارمین انصراف از جام حذفی/ محروم می‌شوند؟
چهارمین انصراف از جام حذفی/ محروم می‌شوند؟

چهارمین انصراف از جام حذفی/ محروم می‌شوند؟

آی اسپورت – از هفته گذشته سریال کناره‌گیری تیم‌ها از جام حذفی با انصراف ماشین‌سازی از این جام آغاز شده بود و تا امروز 4 تیم از این رقابت‌ها کنار کشیده‌اند. هر 4 تیم هم لیگ یکی هستند و با کناره‌گیری آنها تیم‌هایی گمنام به مرحله سوم جام حذفی صعود کرده‌اند.

فصل گذشته بود که انصراف چند تیم از جام حذفی صدای اهالی فوتبال را درآورد. این انصراف‌ها به شدت به اعتبار جام حذفی لطمه می‌زد و به همین دلیل گفته می‌شد قرار است سازمان لیگ با تیم‌هایی که به راحتی از این مسابقات کنار می‌کشند برخورد کند. در مراسم قرعه‌کشی مسابقات این فصل هم سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به صراحت از برخورد با این تیم‌ها خبر داده و گفته بود هر تیمی از این رقابت‌ها کنار بکشد، هم جریمه نقدی شده و هم دو سال از حضور در رقابت‌های جام حذفی محروم می‌شود. حالا باید منتظر ماند و دید سازمان لیگ با تیم‌هایی که کناره‌گیری کرده‌اند برخورد می‌کند و آنها را برای دو فصل از حضور در این رقابت‌ها محروم می‌کند یا اینکه فصل بعد هم شاهد حضور تیم‌های انصراف‌دهنده در این مسابقات خواهیم بود.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-08-19 18:30:00
نظر دهید

۱ نظر
Ashkanred
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۱۴
به نظر من یک مصوبه تو هیات رئیسه بگیرند هر تیمی که انصراف داد 3 و یا 6 امتیاز از بازی های لیگ ازش کم کنند. با محرومیت سال آینده و لابی های موجود مشکلی حل نمی شه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر