فهرست
اتفاق روز؛ مدیر استقلال متواری شد!
اتفاق روز؛ مدیر استقلال متواری شد!

اتفاق روز؛ مدیر استقلال متواری شد!

آی اسپورت - انتخابات هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال در تاریخ سیزدهم بهمن ماه ۹۸ برگزار شد و با حکم سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان فردی به نام مهدی شریفی نیک نفس به عنوان یکی از اعضای جدید هیئت مدیره این باشگاه تهرانی معرفی شد، اما این عضو جدید باشگاه استقلال گویا یکی از متهمان فراری فساد کلان اقتصادی است و او با همکاری عده‌ای توانسته از کشور فرار کند و به امارات برود.

وی در پرونده ۶ میلیارد و ۶۵۶ میلیون یورویی پتروشیمی و کاتالیست‌های تقلبی نقش داشته و به همین دلیل هم اکنون از کشور متواری شده است. در پرونده پتروشیمی نام ۱۴ متهم به چشم می‌خورد که برای آن‌ها کیفرخواست صادر شده و بر اساس این کیفرخواست اتهام این افراد مشارکت و معاونت در اخلال کلان اقتصادی در حوزه پتروشیمی است.

مهدی شریفی نیک نفس با اطلاعی که داشته به بهانه دور زدن تحریم‌ها و پیگیری پرونده‌های پتروشیمی از کشور خارج شد و با دقت در پرونده او می‌توان متوجه شد که کارشناس پرونده از فرار او مطلع بوده ؛ از سوی دیگر متأسفانه بازپرس متهم علی‌رغم تاکیدات انجام گرفته او را ممنوع الخروج نکرده و بدون آن که قرار وثیقه صادره در خصوص متهم را تقلیل دهد با دستور غیرقانونی ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از وثایق او را هم رفع بازداشت کرد.

مشخص نیست با وجود آن که او جزء متهمان بوده، وزیر ورزش چگونه برای او حکم عضویت هیئت مدیره در یکی از پر طرفدار‌ترین تیم‌های فوتبال کشور را صادر کرده است؟

 

باشگاه خبرنگاران جوان 

۷ ۲  
آی اسپورت
2020-02-18 12:10:00
نظر دهید

۲ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸، ۱۳:۳۰
گند خلیلی و موسوی هم بزودی درمیاد!
۵
محسن
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸، ۱۴:۴۲
در پاسخ به سوال مطرح شده در آخر متن:بچه ها اشنان،از خودمون هستند! کدام مفسد اقتصادی فتح اله زاده است که وصله نچسب هییت مدیره بود وگرنه مثلwcما همه پاک هستند!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر