فهرست
دغدغه مشترک والورده و زیدان: مثلث تهاجمی
دغدغه مشترک والورده و زیدان: مثلث تهاجمی

دغدغه مشترک والورده و زیدان: مثلث تهاجمی

آی اسپورت- امشب شاهد ال‌‎‌کلاسیکویی دیگر خواهیم بود. وقتی فصل جدید لیگ اسپانیا تا چند روز دیگر آغاز شود، ما 3 ال‎کلاسیکو را شاهد بوده‎ایم. یکی در امریکا و دو بازی دیگر در سوپرکاپ اسپانیا. زمان خیلی سریع می‏گذرد. اما این گذر زمان وقتی برای رسیدن به ال‌کلاسیکو باشد واقعا جذاب است. دوئل مادرید و بارسا، حتی دیدن ترکیب رنگ‎ لباس‌هایشان در زمین هم لذت‎بخش است.

لذت‏بخش‎تر از این‎ها دوئل رونالدو و مسی، بازیکنانی که به طرز عجیبی هر دو در ال‎کلاسیکوهای بیرون از خانه بیشتر از ال‎کلاسیکوهای خانگی گل زده‎اند. این بار اما خانگی و بیرون از خانه معنی ندارد، با توجه به این که در ماه آگوست هستیم، توریست زیاد است و مطمئنا توریست‎های زیادی هم در ورزشگاه حاضر خواهند شد. چقدر باید خوش شانس بود که توریستی در این بازه زمانی در بارسلونا باشد و بتواند ال‎کلاسیکو را تماشا کند.

شانس به دلوفئو رو کرد

یکی از بازیکنان و غایبان بزرگ این بازی نیمار است. در عوض او با لباس پاری‎سن ژرمن مقابل گینگام قرار خواهد گرفت و برای 18 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه هنرنمایی خواهد کرد. به غیر از او باقی بازیکنان مثل همیشه در دسترس هستند. در شرایطی که بارسا به جستجو برای پیدا کردن جانشین نیمار ادامه می‎دهد، جالب است ببینیم دلوفئو چطور از فرصتی که برای بازی کردن در پست او دارد استفاده می‏کند. او بازیکنی است که فهم بسیار خوبی از فوتبال دارد، اما کمی شرایطش عجیب است، گاهی به بهترین شکل بازی می‎کند و گاهی از استانداردهای یک بازیکن معمولی هم پایین‏تر است.

شاید برای این بازی والورده از هافبک چهارم هم استفاده کند، یکی از بین سرخی روبرتو یا دنیس سوارس. او می‎داند که در فوتبال هم مانند شطرنج راه برنده شدن این است که به میانه زمین سلطه داشته باشی.

زیدان و مهاجمان شگفت‎انگیز

زیدان هم باید تصمیم بگیرد که چطور با مثلث سه‎گانه بنزما، بیل، رونالدو رفتار کند. از 23 ایپریل که بیل مصدوم شده این 3 بازیکن در کنار هم بازی نکرده‎اند. اما برای بازی امشب همه‎شان آماده هستند. اما آیا در ترکیب اصلی خواهند بود؟ مودریچ محروم است و زیزو باید از کوواچیچ به جای او استفاده کند. آیا زیدان بیل یا بنزما را روی نیمکت می‏گذارد؟ یا کریستیانو را؟ او به تازگی به تمرینات تیم اضافه شده است. اگر زیدان تصمیم بگیرد به هر 3 این بازیکنان میدان دهد، باید به فکر خط دفاعی هم باشد. فصل جدید شده، اما نگرانی‎ها همان قدیمی‎ها است.

 

۲    
آی اسپورت
2017-08-13 18:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر