فهرست
مقصد عجیب جماعتی؛ حواس سرخابی‌ها کجا بود؟
مقصد عجیب جماعتی؛ حواس سرخابی‌ها کجا بود؟

مقصد عجیب جماعتی؛ حواس سرخابی‌ها کجا بود؟

آی اسپورت - روز گذشته بود که خبر رسید مهرداد جماعتی مدافع چپ فولاد با فسخ قرارداد از این تیم جدا شد. این اتفاق البته غیر منتظره بود. چرا جماعتی مدتی هم کاپیتان فولاد بود و نمایش‌های خیره کننده‌ای در پست خودش داشت. به هر حال جماعتی امسال نتوانست در فولاد موفق باشد و از این تیم رفت. اما نکته جالب درباره مقصد این بازیکن است. گفته می‌شود جماعتی با سایپا به توافق رسیده است و قرار است در نیم فصل دوم شاگرد فرکی باشد. جماعتی در روزهایی که فرکی سرمربی فولاد بود در اوچ بود و احتمالا به همین دلیل هم هست که می‌خواهد نارنجی پوش شود.

اما نکته جالب‌تر این است که پرسپولیس و استقلال چطور از این بازیکن غافل شدند. هم پرسپولیس و هم استقلال در نیم فصل به دنبال جذب مدافع چپ بودند. استقلال مهرداد قنبری مدافع چپ ذوب‌آهن را می‌خواست و پرسپولیس به یک گزینه دسته یکی رسیده بود به نام شایان مصلح. هر دو باشگاه البته در جذب بازیکن مورد نظرشان ناکام بودند. جماعتی می‌توانست برای هر دو تیم تهرانی گزینه مناسبی باشد. از کیفیت خوب این بازیکن همه اطلاع دارند. یک نیم فصل ناکامی نمی‌توانست کارنامه خوب او را زیر سوال ببرد. به نظر می‌رسد سرخابی‌های تهران دیر ازجدایی جماعتی از فولاد خبردار شدند و گرنه او می‌توانست گزینه خوبی برای هر دو تیم باشد. حالا جماعتی به احتمال زیاد به سایپا می‌رود تا جای ابراهیم شکوری را بگیرد که در لیست مازاد فرکی قرار گرفت.

۴ ۴  
آی اسپورت
2017-01-12 10:52:00
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۰۸
برانکو نشون داده که اصلا اهل ریسک نیست. شرایط حال بازیکن براش مهمه و بازیکنی رو میگیره که امتحان پس داده باشه! (نیازی به گفتن نداره که مسلمان و ساسان انصاری و اکراینی ها رو خود برانکو نگرفت) منصوریان هم که از خودش هیچی نداره نگاه میکنه ببینه برانکو کدوم بازیکن رو خواسته بگه منم اینو میخوام!!!
Afshin
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۱
از کی تاحالا چرت و پرت شده حرف حساب اوکراینیا رو خودش نگرفت و درصدشون و گرفته
اونی که مثل ساسان انصاری میشه شاهکار برانکو.خودش نگرفته روز حدف قشقاییم که ملی.پوشاش نبودن حالا این وسطا هم یه بردی چیزی آورد میشه پرفسور
۹
حسین
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۳۶
تو خوبی کلا شماها خوبین .................
۱
محمد
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۰۸
جماعتي هم توي دوران افتشه .. در نهايت ميشه يكي مثل بختيار رحماني !!!! ... در جايي كه استقلال جوونهايي مثل نورافكن زكي پور و يعقوب كريمي رو داره چرا بايد بره دنبال جماعتي ؟؟!!! جوونهايي كه در حال حاضر هيچكدامشون از لحاظ كيفيت كمتر از جماعتي نيستن
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر