فهرست
اتلتیکومادرید، پادشاه اروپا
اتلتیکومادرید، پادشاه اروپا

اتلتیکومادرید، پادشاه اروپا

آی اسپورت - اتلتیکومادرید در اروپا حکمرانی می کند. قرمز و سفیدپوشان بیشترین درصد پیروزی در این فصل را در میان تیم‌های حاضر در پنج لیگ برتر قاره سبز داشته‌اند. ۷۵ درصد بازی‌های روخی بلانکو با پیروزی به پایان رسیده است. این تیم در ۲۴ بازی ۱۸ پیروزی، چهار تساوی و دو شکست را به ثبت رسانده است. با وجود افت در چند هفته اخیر همچنان از این لحاظ در اروپا بهترین است. پس از آن منچسترسیتی با ۷۴.۱ درصد، اینتر ۷۲ درصد، بایرن مونیخ ۶۹.۶ درصد، پاری‌سن ژرمن ۶۷.۹ درصد، لایپزیگ ۶۵.۲ درصد، لیل ۶۴.۳ درصد، رئال مادرید ۶۴ درصد، بارسلونا ۶۴ درصد و میلان ۶۴ درصد بهترین آمار را به ثبت رساندند.

اتلتیکو در لالیگا با ۵۸ امتیاز صدرنشین است و یک بازی کمتر از رئال مادرید و بارسا ۵۳ امتیازی دارد. همچنین کمترین گل خورده را در رقابت‌ها دارد. آن‌ها یک گل کمتر از سیتی که در لیگ برتر انگلیس ۶۵ امتیازی است، دریافت کرده‌اند.

یکی از کلیدهای موفقیت اتلتیک به نیمکتش مربوط می‌شود. ارزش کل این بازیکنان که از گرابیچ، ورسالیکو، لودی، توریرا، اررا، کندوگبیا، ویتولو، فلیکس و موسی دمبله تشکیل شده‌اند، ۲۶۴ میلیون یورو است. سوارس، یورنته، کاراسکو، کوکه، کورئا و اوبلاک از جمله بازیکنانی هستند که در بهترین روزهای خود به سر می‌برند. این شرایط موجب رقم خوردن نتایج درخشانی برای اتلتیکو شده است که می‌تواند در آینده ای نزدیک با فتح جام هم همراه شود. باشگاه روی تعادل میان جوانی و تجربه شرط‌بندی کرده است‌ که نقش کلیدی در وضعیت کنونی تیم دارد.

۱    
آی اسپورت
2021-03-05 20:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر