فهرست
استعفای کادرفنی مارادونا در جیمناسیا
استعفای کادرفنی مارادونا در جیمناسیا

استعفای کادرفنی مارادونا در جیمناسیا

آی اسپورت - بدنبال درگذشت «دیگو مارادونا»، کادر فنی وی در باشگاه جیمناسیا لاپلاتا آرژانتین به طور متفق القول استعفا کرد. مارادونا چهارشنبه شب دو هفته پس از مرخص شدن از بیمارستانی در بوئنوس آیرس بدنبال عمل جراحی مغز، به دلیل حمله قلبی چشم از جهان فرو بست. «سباستین مندز» دستیار مارادونا در جیمناسیا پس از بستری شدن قهرمان جام جهانی ۱۹۸۶ در تاریخ دوم نوامبر، به طور موقت هدایت این تیم را عهده‌دار شده بود.

در بیانیه باشگاه آرژانتینی آمده است: باشگاه جیمناسیا لاپلاتا با نهایت افسوس اعلام می‌کند که کادرفنی همراه دیگو آرماندو مارادونا تصمیم به استعفا از سمت های خود گرفته‌اند؛ این تصمیمی است که باشگاه آن را درک کرده و همچنین نشاندهنده انسانیت مجموعه‌ای است که مارادونا آن را شکل داده بود؛ گروهی که به خوبی در حال شکل گرفتن بود

بازیکنان تیم جیمناسیا و کادرفنی این باشگاه با حضور در مراسم تدفین مارادونا در کاخ رییس جمهوری آرژانتین (کاسا روسادا) به مرد اسطوره‌ای آلبی سلسته ادای احترام کردند. بدنبال مرگ مارادونا، این باشگاه که در بوئنوس آیرس واقع شده است، تمامی فعالیت‌های خود را به مدت ۷۲ ساعت به حالت تعلیق درآورد.

مارادونا قرارداد خود را تا دسامبر ۲۰۲۱ با این باشگاه تمدید کرده بود. دیگو پیش از این هدایت باشگاه مکزیکی دورادوس را عهده‌دار بود.

۱    
آی اسپورت
2020-11-27 23:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر