فهرست
فاصله 6بازی رئال تا رکورد رویایی
فاصله 6بازی رئال تا رکورد رویایی

فاصله 6بازی رئال تا رکورد رویایی

آی‌اسپورت- رئال‌مادرید یک ماشین گلزنی است و بازی به بازی به شکستن رکورد بین‌المللی سانتوس پله نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود. زمانی که پله پیراهن سانتوس را به تن می‌کرد، این تیم توانسته بود در 74 بازی متوالی به گل برسد. حالا رئال زیدان هم در مسیر شکستن این رکورد قرار گرفته و تنها گلزنی در 6 بازی آتی، می‌تواند آنها را به رکورد سانتوس برساند. با گلی که آسنسیو در بازی برگشت سوپرکاپ اسپانیا برای تیمش زد، رئالی‌ها در 68 مصاف اخیرشان دست‌کم یک گل زده‌اند و حالا در مسیری تاریخی حرکت می‌کنند.

سانتوس در بین سال‌های 1961 و 1962 توانسته بود در 74 بازی متوالی گلزنی کند و به 51 برد، 14 تساوی و 9 باخت دست یافته بود اما تفاوت اصلی تیم پله در آن دوره و تیم فعلی زیدان در تعداد گل‌هاست. سانتوس پله در آن 74 بازی، توانسته بود 245 گل به ثمر برساند ولی تعداد گل‌های رئال زیدان در دیدارهای متوالی‌ای که با گل همراه بوده، 186 گل است.

فصل گذشته، رئالی‌ها در شرایطی به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدند که در 62 بازی متوالی گلزنی کرده بودند و بدین ترتیب رکورد اروپا را به نام خود ثبت کردند و حالا شاگردان زیدان باید با پشت ‌سر گذاشتن رکورد سانتوس پله، رکورددار جهانی در این زمینه هم بشوند.

رئالی‌ها تنها 6 بازی دیگر تا برابری با رکورد سانتوس پله فاصله دارند و در این 6 بازی باید مقابل دپورتیوولاکرونیا، والنسیا، لوانته، یک بازی گروهی لیگ قهرمانان اروپا، رئال سوسیه‌داد و بتیس به میدان بروند و سخت‌ترین این بازی‌ها، مصاف‌های رئال با والنسیا و سوسیه‌داد است که در خارج از ورزشگاه برنابئو برگزار خواهد شد.

 

 

۷    
آی اسپورت
2017-08-19 18:50:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر