فهرست
بعد از جام جهانی/ کی روش روی نیمکت استرالیا؟
بعد از جام جهانی/ کی روش روی نیمکت استرالیا؟

بعد از جام جهانی/ کی روش روی نیمکت استرالیا؟

آی اسپورت- هنوز 24 ساعت از اظهارنظر مهم کی روش درباره نامعلوم بودن سرنوشت کاری اش بعد از جام جهانی 2018 نگذشته بود که منابع خبری استرالیایی از حضور او روی نیمکت کانگوروها بعد از جام جهانی خبر دادند.

Brisbane times استرالیا در گزارشی ویژه از نیمکت رهبری تیم ملی استرالیا مدعی حضور کارلوس کی روش روی نیمکت این تیم پس از جام جهانی روسیه شد:«آنژه پوستکوگلو، سرمربی فعلی استرالیا قصد مربیگری در خارج از این کشور را دارد و به همین خاطر با پیشنهاد تمدید قرارداد با کانگوروها مخالفت کرد تا از حالا گمانه زنی ها برای انتخاب جانشینی مناسب برای این مربی پرافتخار و موفق که استرالیا را به مقام قهرمانی آسیا رساند، آغاز شود. قرارداد کی روش با ایران ماه جولای آینده به پایان خواهد رسید و این مربی پرتغالی قصد تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران را ندارد. از همین رو فدراسیون فوتبال استرالیا اصرار دارد سرمربی سابق رئال و دستیار فرگوسن در منچستر را روی نیمکت تیم ملی بنشاند. کی روش طی هفت سال تیم ملی ایران را از رتبه ۶۶ به رتبه ۳۰ جهان و اول آسیا رساند و در رنکینگ بالاتر از سوئد و هلند قرار داد و برای دومین بار پیاپی به جام جهانی برد. ایران با کی روش به عنوان اولین تیم آسیا و دومین تیم جهان بعد از برزیل به جام جهانی روسیه صعود کرد و در هشت دیدار گلی دریافت نکرد. کی روش پیش از این آفریقای جنوبی و پرتغال را هم به جام های جهانی ۲۰۰۲ و ۲۰۱۰ برده بود و بهترین گزینه برای هدایت استرالیا از دید روسای فدراسیون فوتبال است».

این درحالیست که مقامات فدراسیون فوتبال ایران در حال انجام مذاکرات نهایی هستند تا بسته پیشنهادی شان را برای تمدید قرارداد با کی روش تا سال 2020 به او ارایه دهند با بند تمدید خودکار تا 2022.

۱۲ ۶  
آی اسپورت
2017-06-19 19:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
لندنی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۱۰
منم میشم جانشین کیروش
دلالوویچ
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۲
منم قاچ قاچت میکنم.
۳
رضا
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۳
عمرا كی روش و نمی دیم باید قرارداد 20 ساله باش ببندیم. تصور تیم ملی بدون كی روش عذاب اوره.
۶
علی
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۶
صدمین پیشنهاد ژورنالیستی، خشته نشدین؟ کیروش رو تیمهای عربی هم نمیخوان چه برسه به استرالیا.ضعیف تر از کیروش نبود بگیرن، راستی چه خبر از پیشنهاد های منچستر و بارسلون بایرن مونیخ به کیروش؟!
۳ ۲
Aria
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۰۳
خیلی از دوران عقبی... فقط دعا میکنم به اتفاق خانواده ات خوب بشی
۱
مثلث
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
کیروش هیچ جا بهتر از ایران پیدا نمیکنه، الکی جو ندید...
فدراسیون رو کرده مرکز خلافت خودش...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر